Maffashion wystąpiła w kampanii, o której mówi cały świat!

Maffashion wystąpiła w kampanii, o której mówi cały świat!

Julia Kuczyńska, która w internecie znana jest jako Maffashion, może pochwalić się kolejnym sukcesem na światową skalę. Tym razem blogerka pojawiła się w nowej kampanii firmy Dior. Osiągnięcie jest szczególne, bo oprócz Maff w akcji promującej markę możemy zobaczyć największe zagraniczne gwiazdy. 
Polska blogerka zaangażowała się w specjalną akcję charytatywną "#DiorLoveChain", w której za każdy post udostępniony z tym hashtagiem firma przeznaczy jednego dolara na fundację The Movement. W tym samym czasie francuski dom mody postanowił zaprezentować swoje nowe perfumy - Miss Dior Eau de Parfum oraz wraz z Natalie Portman przyczynić się do szerzenia dobra. Oprócz Maffashion do wydarzenia przyłączyła się Rihanna, Jennifer Lawrence czy Johny Deep.

Temat filmu stworzonego przez Maffashion na potrzeby akcji pojawia się ostatnio wszędzie! Występem Julii w kampanii Diora zachwycają się zarówno polskie, jak i zagraniczne media, które komplementują blogerkę i chwalą jej pracę. Nie jest to jednak pierwsza współpraca z marką Dior. Już rok temu mogliśmy oglądać Maff w sesji zdjęciowej dla Dior Makeup.

Udział w projekcie "#DiorLoveChain" to na pewno kolejne ogromne wyróżnienie dla blogerki. Tym razem nie jest to zwykłe nagranie, które ma na celu promocję marki, ale dowód na to, że głos Maffashion jest ważny, a świat liczy się z tym, co ma do powiedzenia nie tylko w sprawach mody i aktualnych trendów, lecz również w innych kwestiach.Moi drodzy! Prezentuje Wam moje oficjalne video z najnowszej kampanii @DIOR #DiorLoveChain. Dalej nie wierze w to wyróżnienie! To video jest kolejnym ogniwem łańcuszka, kampanii wspierającej globalna organizacje charytatywną WE Charity, zajmującej się pomocą dla potrzebujących rodzin. zapewniając im środki niezbędne do życia! To akcja społecznościowa, w której cała plejada gwiazd, muzycy, aktorzy, ambasadorzy odpowiadają w swoich ojczystych językach na kluczowe pytanie "What would you do for love?" A Wy? Co byście zrobili dla miłości? Jako polska ambasadorka akcji pragnę i Was zachęcić do udziału w łańcuszku! Każdy zainteresowany może przyłączyć się do akcji, samodzielnie nagrywając wideo i odpowiadając na postawione pytanie, tagując je #DiorLoveChain. Za każdy post opublikowany w ramach projektu Dior Love Chain na konto organizacji WE Charity zostanie przekazany 1 dolar! Jestem przeszczęśliwa i cały czas nie wierze tak wielkie wyróżnienie od marki Dior! Niebawem następna, długa wersja nagrania! I kolejna rzecz, której nie mogę się już doczekać. Będzie to coś dla Was! #andyouwhatwouldyoudoforlove #szczesliwa MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! #DIOR ❤ LOVE #official #campaign


Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.