Maffashion i Julia Wieniawa na wielkiej gali modowej!

Maffashion i Julia Wieniawa na wielkiej gali modowej!

Maffashion nikomu nie trzeba przedstawiać, wszędzie jest jej pełno i wiele marek ubiega się o jej partnerstwo gdyż jest świetną influencerką i według potwierdzonych źródeł najbardziej wpływową blogerką na świecie. Co zatem łączy Julię Kuczyńską i Julię Wieniawę - aktorkę, znaną powszechnie i prężnie działającą w Internecie? Przede wszystkim miłość do mody! Zobaczcie w jakim modowym wydarzeniu dziewczyny wzięły udział i jak wypadły na gali.
Fresh Fashion Awards by Noizz to konkurs stworzony z myślą o młodych, niedoświadczonych, ale ambitnych i posiadających pomysł na siebie projektantach, którzy chcieliby swoją twórczością dzielić się z większym gronem odbiorców.


Planując Fresh Fashion Awards, przyświecała nam jedna idea – szukamy świeżego spojrzenia na modę, nieograniczonej wyobraźni, odważnych osób otwartych na nowatorskie pomysły, którzy dotąd nie mieli okazji podzielić się swoimi projektami z szeroką publicznością.-podsumował założenia konkursu jeden z jurorów.

W pierwszym etapie osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie wysyłały zgłoszenia, spośród których jury, w którego skład wchodzili między innymi: blogerka Maffashion, projektant Robert Kupisz czy artystka muzyczna Maja Sablewska, wybierało dziesięć najlepszych projektów, spośród których publiczność wybierała swojego laureata, oraz jednego laureata jury.Jedną z nagród, które powędrowały tym razem dla trzech szczęśliwych finalistów było zaprezentowanie swoich kolekcji podczas gali, która kończyła cały konkurs. Jednak nagroda pierwszego stopnia była od tej drugoplanowej o wiele bardziej motywująca do działania – zwycięzca zyskał udział w kampanii w portalach Noizz i Onet wartej pół miliona złotych i profesjonalnej sesji wizerunkowej.
Jak już wspominaliśmy rolą Maffashion, jednej z naszych gwiazd Internetu było jurorowanie w konkursie, oprócz tego oczywiście jej obowiązkiem i jednocześnie ciekawym urozmaiceniem było pojawienie się na gali finałowej. Julia Wieniawa - znana aktorka i influencerka została zaproszona na wydarzenie i pojawiła się tam wraz ze swoim partnerem Antonim Królikowskim. Tradycyjnie, takiej wystrzałowej okazji nie można było zmarnować, więc dziewczyny uszykowały jak najlepsze kreacje. Zobaczcie sami jak pięknie wyglądały Maffashion i Julia Wieniawa podczas podsumowania całej akcji.

Jak podobają Wam się looki dziewczyn? My jesteśmy nimi oczarowani! Niby zwyczajne, klasyczne ale jednocześnie przykuwające oko i zdecydowanie oddające urok naszych internetowych gwiazd. Dajcie znać w komentarzach co Wy o tym sądzicie!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.