Maffashion kolejny raz w globalnej kampanii!

Maffashion kolejny raz w globalnej kampanii!

Maffashion również nie zwalnia tempa! Po udziale w międzynarodowej kampanii dla marki Guess, w której brały udział modelki i blogerki z całego świata, została ona zaproszona do udziału w kolejnym dużym projekcie o globalnym zasięgu. Jesteście ciekawi, o jaki projekt chodzi?
Nowy projekt, w który zaangażowała się Maffashion, nosi nazwę WOAH i znajduje się pod patronatem marki Coca Cola. Co oznacza skrót WOAH? Where Only Awesome Happens – można tu zatem znaleźć materiały poruszające najróżniejsze tematy, od mody, przez szeroko rozumiany lifestyle po najnowsze trendy muzyczne. Film z udziałem Maffashion oczywiście jest osadzony w tematyce modowej, która jest niezaprzeczalnie jej mocną stroną.

W nowym filmie Julka opowiada o kulisach swojego blogowania i o tym, jak zdobyć sukces na tym polu. Według niej wszystko zależy od tego, czy rzeczywiście „czujemy” to, czym chcemy się zajmować – wykształcenie czy też wcześniejsze doświadczenie w tej dziedzinie wcale nie odgrywa tu zbyt dużej roli. Jeśli rzeczywiście chcemy osiągnąć sukces w blogowaniu i będziemy do tego dążyć, w końcu zostaniemy docenieni i osiągniemy nasz cel. Wystarczy tylko włożyć w coś serce, by to zaprocentowało i stało się „czymś większym”.

Julia mówi tez o tym, w jaki sposób prowadzi ona swojego bloga. Przede wszystkim jest to dla niej praca pełnoetatowa – zajmuje się ona tym w zasadzie całymi dniami. Blogerka przegląda modowe trendy z Internetu, jest na bieżąco z propozycjami wszystkich popularnych domów mody, szykuje własne stylizacje i bierze udział w sesjach zdjęciowych w plenerze. Jak się okazuje, to wcale nie koniec. Po sesji trzeba jeszcze zrobić selekcję zdjęć i przygotować gotowy post na bloga – dopiero wtedy praca jest skończona. Trzeba przyznać, że przygotowanie jednego posta naprawdę wym,aga sporego nakładu pracy i czasu!

Jeśli jesteście ciekawi, jak Julka wypadła w nowym filmie, zobaczcie sami:Co sądzicie o udziale Maffashion w tym projekcie? Podoba Wam się jej wizja blogowania? Dajcie nam znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl