Maffashion znów dubbinguje postać z bajki!

Maffashion znów dubbinguje postać z bajki!

Maffashion znów na topie! O Julii wciąż jest głośno z bardzo różnych powodów. Blogerka nie próżnuje, codziennie podejmuje się nowych projektów i bierze udział w wielu przedsięwzięciach. Jeszcze kilka dni temu relacjonowała nam swoją podróż do Paryża, gdzie została zaproszona na bardzo prestiżowy i jednocześnie trudno dostępny pokaz mody kolekcji Puma x Fenty. Już od wczoraj wróciła do nas z nowymi newsami. Czym takim zajmuje się teraz Maff?


Dosłownie kilka dni temu, oprócz świetnych informacji odnośnie wylotu do Paryża i udziału w pokazie mody z nowej kolekcji Rihanna dla Pumy, Julka zaskoczyła nas jeszcze czymś innym. Króciutko wspomniała na swoim Snapie (@maffashion), że będzie dubbingować jedną z postaci w pewnej nadchodzącej bajce, ale nie tłumaczyła nic więcej. Warto wspomnieć, że to już kolejna jej przygoda z podkładaniem głosu pod postać z bajki. Kilka lat temu wcieliła się w drugoplanową postać Śnieżki, w bajce Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę.

maxresdefault

Wczoraj Julia wróciła już do Polski i od razu miała dla nas więcej informacji odnośnie swojej nowej roli lektora! Okazało się, że tym razem użyczy głosu jednej z postaci w nadchodzącej produkcji ,,Smerfy: Poszukiwacze Zaginionej Wioski". Nie mamy na razie konkretnych informacji co do tego w kogo Maffashion się wcieli, ale wiemy na pewno, że będzie to ktoś podobny do niej, bo na jednym z jej Snapów ze studia słychać jedną z jej kwestii, w której wypowiada się o modzie. Bajka trafi do kin 26 maja, więc nie możemy się doczekać aż będziemy mogli ją obejrzeć i będziemy mogli usłyszeć Maffashion w jej nowej roli!

unnamed

 
 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.