Łukasz Samoń - tak rozwinął się kanał od początku działalności

Łukasz Samoń - tak rozwinął się kanał od początku działalności

Prawie rok temu Mandzio postanowił, że spróbuje rozpocząć coś zupełnie odmiennego jeśli chodzi o swoją twórczość na YouTube. Założył wtedy kanał Łukasz Samoń, gdzie co jakiś czas publikuje materiały wideo głównie o tematyce lifestyle. Te z kolei cieszą się naprawdę sporą oglądalnością - zwłaszcza w stosunku do liczby subskrypcji. 
Stwierdziliśmy, że warto rzucić okiem na to, jak drugi kanał Łukasza rozwinął się na przestrzeni tych kilku miesięcy i jakie filmy były oraz są na nim publikowane. Jeśli chcecie bardziej przybliżyć sobie cel takiego kroku ze strony twórcy to zapraszamy do naszego artykułu, który pojawił się niedługo po starcie tytułowego profilu.

Od dosłownie samego początku Łukasz stawiał na wspólne nagrania z innymi twórcami. Pierwszy materiał został nagrany wraz z Gimperem oraz Kolegą Ignacym, z którymi to twórca zgadywał po smaku odpowiedniej pizzy z jakiej restauracji ona pochodzi.Łukasz na początku swojej działalności na drugim kanale nie stronił od wszelkich testów przydatnych (bądź totalnie zbędnych) gadżetów kuchennych. Cieszyły się one naprawdę sporym zainteresowaniem odbiorców, więc możliwe, że jeszcze kiedyś powstanie tego typu nagranie.Na przestrzeni prawie roku istnienia kanału pojawiło się na nim naprawdę sporo ciekawych filmów, na których zobaczyć możemy także innych popularnych twórców. Te cieszą się bardzo dużą popularnością (odcinek z Naruciakiem obejrzało prawie milion osób), co zapewne motywuje Łukasza do częstszych tzw. crossów.Drugi kanał Łukasza z pewnością jest bardzo różnorodny. Praktycznie każdy kolejny film jest zaskoczeniem i dotyczy innej tematyki. Znajdziemy na nim chociażby test racji żywnościowej czy nieplączących się słuchawek, a nawet "poradnik" dotyczący darmowego lotu klasą biznes.

Do tej pory na opisywanym kanale pojawiło się 19 filmów, które zostały obejrzane ponad 7 milionów razy. Na kliknięcie przycisku "subskrybuj" zdecydowało się natomiast na razie lekko ponad 240 tysięcy osób. Na taki wynik złożyło się zapewne wiele czynników - nie jest to przecież nowy twórca, lecz posiadający milionowy profil. Ogromny wpływ ma pewnie wspomniana już różnorodność publikowanych treści oraz ich ciekawa realizacja. Jesteśmy bardzo ciekawi zatem na jakie następne pomysły wpadnie Łukasz i czym zaskoczy swoich widzów.

Co sądzicie o rozwoju drugiego kanału Mandzia? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.