Łukasz Jakóbiak z ciekawą aukcją charytatywną!

Łukasz Jakóbiak z ciekawą aukcją charytatywną!

Łukasz Jakóbiak to nie tylko internetowy twórca, lecz także uczestnik drugiego sezonu "Azja Express" - programu emitowanego na antenie TVN. Fakt ten postanowił wykorzystać w słusznym celu i plecak, z którym podróżował przez czas pobytu w show wystawił na aukcję charytatywną.


Taki fant to zapewne niesamowita gratka dla wszystkich fanów nie tylko Łukasza, lecz również programu "Azja Express". Tytułowy twórca postanowił wystawić go na licytację, a cały dochód z jego sprzedaży przeznaczyć na cel charytatywny - Dom Dziecka w Chotomowie.Dlaczego właśnie taki zamiar, a nie inny? Łukasz odwiedził to miejsce w zeszłym roku, gdzie odbył się jego wykład motywacyjny. Wizytę w Domu Dziecka opisuje następująco:
Odwiedziny w każdej instytucji pomocy były wyjątkowe, ale Dom Dziecka w Chotomowie przemówił do mnie najbardziej. Rodzinna atmosfera i dzieci, które nie chciały mnie od siebie wypuścić...

Sam plecak licytuje w momencie pisania tego artykułu 13 osób, a obecna proponowana za niego kwota to 400 zł. Miejmy nadzieję, że wzrośnie ona przynajmniej dwukrotnie! Aukcję znajdziecie w tym miejscu.

Jeśli chodzi natomiast o sam program - każdy odcinek emitowany jest co środę o godzinie 21:30 na antenie TVN.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?