Łukasz Jakóbiak świętuje urodziny 20m2 specjalnym wywiadem

Łukasz Jakóbiak świętuje urodziny 20m2 specjalnym wywiadem

Na kanale Łukasza Jakóbiaka pojawił się dosyć wyjątkowy materiał z okazji ośmiu lat obecności na YouTube. Twórca postanowił bowiem zrealizować wywiad... sam ze sobą. Pytania zadawał mu Cyprian Majcher - autor podcastu Elite Mentality.


To już 8 lat istnienia programu 20m2, czyli jednej z najpopularniejszych serii wywiadów na polskiej scenie YouTube. Wokół twórcy cyklu - Łukasza Jakóbiaka - narosło przez ten czas wiele kontrowersji i dyskusji, co spowodowało znaczy spadek zainteresowania jego internetową działalnością.

Mimo wszystko jednak, influencer nie poddał się, czego dowodem jest opublikowany właśnie specjalny odcinek z okazji jubileuszu. Łukasz postanowił przeprowadzić... wywiad z samym sobą. Przymierzał się podobno do tego od kilku lat, lecz dopiero teraz odnalazł wystarczająco odwagi. Długo też nie mógł znaleźć odpowiedniej osoby, która zadawałaby mu pytania. Wybór koniec końców padł na Cypriana Majchera.Mężczyźni porozmawiali na przeróżne kwestie. Łukasz opowiedział o trudnych chwilach w swoim życiu na przestrzeni ostatnich lat oraz zdradził, jak sobie z tym wszystkim poradził. Nie zabrakło również nieco kontrowersyjnych tematów.

Łukaszowi oczywiście życzymy kolejnych udanych lat działalności - zarówno tej w przestrzeni internetowej, jak i prywatnej.

 

Co sądzicie o specjalnym wywiadzie Łukasza Jakóbiaka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.