Tak Łukasz Jakóbiak wkręcił tysiące osób

Tak Łukasz Jakóbiak wkręcił tysiące osób

Początek marca na polskiej scenie YouTube przyniósł ze sobą naprawdę głośną i spektakularną wiadomość - Łukasz Jakóbiak wystąpi w The Ellen DeGeneres Show. Niestety, wszystko było tylko wizualizacją, starannie przygotowywaną przez twórcę od trzech lat mającą na celu jeszcze bardziej zmotywować go do dalszych starań wystąpienia w telewizji. Chcecie zobaczyć zatem jak wyglądały prace nad projektem "Wizualizacja Level Up"? 


Jeśli nie wiecie o co chodzi z występem Łukasza Jakóbiaka w programie The Ellen DeGeneres Show to już spieszymy z wyjaśnieniem. Otóż pierwszego dnia marca na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie wraz z opisem informującym, że prowadząca programu zaprosiła go do swojego programu telewizyjnego. Twórca często opowiadał, że to jego jeden z najważniejszych celów w życiu, i że wreszcie udało mu się go spełnić. O tym mogliście przeczytać tutaj. Niestety kilka dni później byliśmy świadkami opublikowania filmu na nowym kanale Łukasza, na którym przedstawiony jest pełen odcinek z Beatą - osobą łudząco podobną do Ellen. "Wizualizacja Level Up" to nowy projekt Łukasza, który ma jeszcze bardziej zmotywować go do podejmowania prób aby naprawdę w zagranicznym talk-show wystąpić. O tym natomiast możecie przeczytać w tym miejscu. 

YouTuber postanowił opublikować  jeszcze jeden materiał, na którym przedstawiony jest cały proces realizacji trwającego od trzech lat projektu. Dzięki kulisom poznać możemy historię znalezienia Beaty - aktorki grającej Ellen w projekcie oraz poszczególne etapy przygotowywania się Łukasza do aranżacji całego wydarzenia. Stworzenie pomieszczenia oddającego prawdziwy wygląd amerykańskiego talk-show, nauczenie się choreografii oraz scenariusza w całości po angielsku to tylko kilka spraw jakim przyszło stawić czoła całej ekipie. Całość możecie obejrzeć poniżej:Zdania na temat pomysłu Łukasza Jakóbiaka są skrajne. Jedni uważają to za świetny pomysł, a inni, że Ellen nigdy nie zaprosi YouTubera do siebie po czymś takim. Akcja została żartobliwie określona jako "ostateczny argument za delegalizacją coachingu" czy parodiowana przez innych twórców.

Zrzut ekranu 2017-03-06 o 19.59.06


SUBSKRYPCJE ŁUKASZA JAKÓBIAKA NA ŻYWO
 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.