Łukasz Jakóbiak w The Voice of Poland!

Łukasz Jakóbiak w The Voice of Poland!

The Voice of Poland zna chyba każdy, kto nie odmawia sobie wieczornej chwili odpoczynku przed telewizorem po całym dniu ciężkiej pracy. Jest to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych typu talent show, dający ogromną możliwość zaprezentowania swoich głosów tysiącom młodych ludzi obdarzonych przez naturę ogromnym talentem.


Jak poinformował na swoim Facebooku Łukasz Jakóbiak z kanału 20m2, w tej edycji The Voice of Poland oznaczonej numerkiem VII, będzie prowadził rozmowy na żywo podczas odcinków LIVE z uczestnikami programu. Wszystko dzięki Play, który od jakiegoś czasu z przytupem wchodzi na YouTube, przyjmując w swoje szeregi coraz więcej internetowych twórców. Łukasz wywiady będzie prowadził właśnie w strefie stworzonej w znanej nam fioletowo-białej kolorystyce, czyli na stanowisku Play TIDAL.

Łukasz-Jakóbiak-z-kubeczkiem-kawki

Dodatkowo Łukasz zdradza swoim widzom, aby od razu po programie wchodzili na fanpage Play, ponieważ szykuje tam jakąś niespodziankę. Jaką dokładnie? Z tego co zdradza w swoim wpisie, chodzi o to, że jak przystało na program muzyczny, będzie śpiewał! I to nie sam!

To nie pierwszy raz gdy w The Voice of Poland pojawia się YouTuber. W szóstej edycji programu pojawił się ReZigiusz. On również przyjął rolę V-Reportera i przedstawiał widzom kulisy programu oraz relacjonował co się dzieje w internecie.

To, że Łukasz dołączył do Play już wiecie, to że będzie na ich stanowisku prowadził wywiady w The Voice of Poland również wiecie, a zdajecie sobie sprawę że wraz z innymi YouTuberami wystąpił w najnowszej reklamie Play?  W reklamie możemy zobaczyć takich twórców jak Łukasz Jakóbiak (20m2), Paulina Mikuła (Mówiąc inaczej), Karol Gązwa (Blowek), Piotr Skowyrski (Izak), Piotr Ogiński (Kocham Gotować), Martin Stankiewicz oraz Szparagi (Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak). Jak głosi główne hasło tej reklamy "Cały internet przeszedł do Play!".


Myślicie, że Łukasz sprawdzi się w roli V-Reportera? Będziecie oglądać? Wasz ulubiony YouTuber trafił do reklamy Play? Piszcie w komentarzach.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl