Łukasz Jakóbiak w The Voice of Poland!

Łukasz Jakóbiak w The Voice of Poland!

The Voice of Poland zna chyba każdy, kto nie odmawia sobie wieczornej chwili odpoczynku przed telewizorem po całym dniu ciężkiej pracy. Jest to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych typu talent show, dający ogromną możliwość zaprezentowania swoich głosów tysiącom młodych ludzi obdarzonych przez naturę ogromnym talentem.


Jak poinformował na swoim Facebooku Łukasz Jakóbiak z kanału 20m2, w tej edycji The Voice of Poland oznaczonej numerkiem VII, będzie prowadził rozmowy na żywo podczas odcinków LIVE z uczestnikami programu. Wszystko dzięki Play, który od jakiegoś czasu z przytupem wchodzi na YouTube, przyjmując w swoje szeregi coraz więcej internetowych twórców. Łukasz wywiady będzie prowadził właśnie w strefie stworzonej w znanej nam fioletowo-białej kolorystyce, czyli na stanowisku Play TIDAL.

Łukasz-Jakóbiak-z-kubeczkiem-kawki

Dodatkowo Łukasz zdradza swoim widzom, aby od razu po programie wchodzili na fanpage Play, ponieważ szykuje tam jakąś niespodziankę. Jaką dokładnie? Z tego co zdradza w swoim wpisie, chodzi o to, że jak przystało na program muzyczny, będzie śpiewał! I to nie sam!

To nie pierwszy raz gdy w The Voice of Poland pojawia się YouTuber. W szóstej edycji programu pojawił się ReZigiusz. On również przyjął rolę V-Reportera i przedstawiał widzom kulisy programu oraz relacjonował co się dzieje w internecie.

To, że Łukasz dołączył do Play już wiecie, to że będzie na ich stanowisku prowadził wywiady w The Voice of Poland również wiecie, a zdajecie sobie sprawę że wraz z innymi YouTuberami wystąpił w najnowszej reklamie Play?  W reklamie możemy zobaczyć takich twórców jak Łukasz Jakóbiak (20m2), Paulina Mikuła (Mówiąc inaczej), Karol Gązwa (Blowek), Piotr Skowyrski (Izak), Piotr Ogiński (Kocham Gotować), Martin Stankiewicz oraz Szparagi (Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak). Jak głosi główne hasło tej reklamy "Cały internet przeszedł do Play!".


Myślicie, że Łukasz sprawdzi się w roli V-Reportera? Będziecie oglądać? Wasz ulubiony YouTuber trafił do reklamy Play? Piszcie w komentarzach.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg