Łukasz Jakóbiak wystąpi w The Ellen DeGeneres Show!

Łukasz Jakóbiak wystąpi w The Ellen DeGeneres Show!

The Ellen DeGeneres Show, to jeden z najpopularniejszych programów Amerykańskich. Do Talk-Show zapraszani są ludzie z całego świata, którzy wyróżniają się czymś niezwykłym, albo pragną podzielić się swoją pasją z innymi. Wielu ubiega się o dostanie do znanego programu, lecz tylko nieliczni mogą uświadczyć tego zaszczytu. Mamy dla Was niesamowitą wiadomość, ponieważ Łukasz Jakóbiak z 20m2 właśnie dostał zaproszenie od samej Ellen DeGeneres!


Jeszcze jakiś czas temu mieliśmy okazję pisać o próbie dostania się do programu iluzjonisty z kanału Magic of Y, który postanowił rozpocząć akcję, w której specjalnie nagrany przez niego materiał ukazujący umiejętności magika miał zostać mocno nagłośniony przez widzów. Dzięki temu oraz wielu wiadomościom prowadzonym w stronę Ellen, Y zakładał pozytywny przebieg wydarzeń i co za tym idzie - zwrócenie uwagi prezenterki na polskiego iluzjonistę. Niestety, mimo dwóch prób, do tej pory twórca nie otrzymał odzewu.
17021698_10155108040694459_523465213792639438_n

Jednak z wypowiedzi iluzjonisty możemy wyciągnąć, iż jakiś czas temu wraz z Łukaszem Jakóbiakiem założyli się o to komu z nich pierwszemu uda się wystąpić u Ellen. Właśnie jesteśmy świadkami rozstrzygnięcia zakładu, ponieważ drugi z nich otrzymał dzisiaj oficjalne zaproszenie od Ellen DeGeneres! Właściciel kawalerki leci do Los Angeles na spotkanie, które nie jest tylko kolejnym spełnionym marzeniem, ale też wielką szansą na rozwój międzynarodowy. Jak sam twierdzi, teraz zacznie prowadzić wykłady motywacyjne za granicą.
16463161_1500076183335837_303466623786312099_o (1)

Wydarzenie to ma oczywiście ogromny związek z ostatnio ogłaszanym przez twórcę nowym projektem, który ma odbić się na skali światowej. YouTuber od dłuższego czasu ciężko pracował nad swoim nowym kanałem motywacyjnym. Co warte szczególnej uwagi, Łukasz zapewnia o tłumaczeniu wszystkich filmów na aż 24 języki. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Wiadomość o zaproszeniu do programu Ellen jest czymś niezwykłym nie tylko dla Łukasza, ale i dla jego fanów. My także nie możemy się doczekać, by zobaczyć naszego rodowitego twórcę w jednym z najpopularniejszych programów na świecie!

 

SUBSKRYPCJE ŁUKASZA JAKÓBIAKA NA ŻYWO