Łukasz Jakóbiak wyprosił udział w programie

Łukasz Jakóbiak wyprosił udział w programie "Azja Express"?

Pewnie większość z Nas nieraz marzyła wystąpić w jakimś znanym programie telewizyjnym. Nie jest to takie proste, jak się wydaje, a to za sprawą licznych castingów i przesłuchań. Czasami wystarczy mieć tylko odpowiednie znajomości tak jak Łukasz Jakóbiak, który poprosił o to swoją partnerkę.
Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Łukasz Jakóbiak znany z kanału 20m2 Łukasza został uczestnikiem znanego reality show, jakim jest Azja Express. Wspomoże on swoją partnerkę Joannę Przetaszkiewicz w walce o zwycięstwo. Duet ten zmierzy się z wieloma znanymi celebrytami takimi jak Michał Piróg, Antoni Pawlicki, czy Marta Wierzbicka. Więcej na ten temat znajdziecie w artykule, do którego link znajdziecie tutaj.Kilka dni temu odbyła się impreza, która cieszyła się obecnością wielu gwiazd, w tym również uczestników "Azja Express". Znana reporterka Agnieszka Jastrzębska zapytała programową partnerkę Łukasza, skąd taki wybór. Joanna oznajmiła, iż na długo przed rozpoczęciem programu zadzwonił do niej Łukasz z prośbą poinformowania pozostałych o jego największym marzeniu, jakim jest wystąpienie w programie. Dodał również, że udział w nim sprawiłby, że stałby się najszczęśliwszy na świecie.DreamTeam啀�铀� @joannaprzetakiewicz @michalpirog @oliwiakabasz @piotrczaykowski @mtttttm @dorotagardias


Post udostępniony przez Łukasz Jakóbiak (@20m2)


Od jakiegoś czasu po internecie zaczęły krążyć plotki o przedwczesnym odpadnięciu Łukasza i Joanny z programu. Wszystko to za sprawą zdjęcia opublikowanego na jego Instagramie, na którym jechał na domówkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w tym czasie powinien być jeszcze na planie programu w Indiach.

Jak wcześniej wspomnieliśmy jest to tylko plotka, a informacja nie została potwierdzona przez YouTubera.Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o zaistniałej sytuacji!


Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.