Łukasz Jakóbiak kończy program 20m2

Łukasz Jakóbiak kończy program 20m2

Łukasz Jakóbiak pożegnał się ze swoimi widzami za pośrednictwem specjalnego filmu na swoim kanale. Twórca kończy działalność na YouTube i od teraz zajmować będzie się wyłącznie prowadzeniem m.in. warsztatów motywacyjnych.


Łukasz Jakóbiak to influencer, który na YouTube jest już od ponad 8 lat. Popularność zdobył dzięki oryginalnej serii wywiadów w kawalerce ze znanymi i wartościowymi ludźmi. Kilka lat temu doszło jednak do poważnego załamania w jego karierze, kiedy to wykonał wizualizację swojej obecności w programie The Ellen DeGeneres Show.

Od tamtej pory materiały twórcy nie były zbyt dobrze przyjmowane, a zainteresowanie społeczności widocznie malało. Wtedy też Łukasz bardziej zaangażował się w działalność motywacyjną. Coraz częściej organizował warsztaty oraz płatne wykłady, na które przychodziły setki osób.

W najnowszym filmie na kanale poinformował, że to właśnie tym chce się teraz zajmować. Wideo o wymownym tytule "Koniec programu. Zapraszam na nowe." to pożegnanie z widzami, podziękowanie za ich zaangażowanie oraz opowieść o kluczowych etapów, które doprowadziły mężczyznę do tego stanu, w jakim znajduje się obecnie.Łukasz nie ukrywa, że przez te wszystkie lata bardzo się zmienił. Jak twierdzi - odnalazł duchowy spokój i zrozumiał co jest ważne w życiu. O tym traktować będzie jego najnowszy projekt. "Święty Spokój" to 10-dniowa sesja warsztatów online.

Jak możemy wyczytać na oficjalnej stronie influencera:
Nie będę niczego uczył. Nie jestem nauczycielem. Będę jedynie starał się stwarzać odpowiednie warunki, prowadzić Was do ciszy, odpoczynku od myśli. Będziemy rozmawiali i będę pozwalał sobie być w tej przestrzeni razem z Wami. Bycie tam uzdrawia. Rozluźnia napięcia i obawy. Pokażę Ci jak to jest być sobą. Wystarczy, że jesteś. To cud, nasze życie nim jest. Jest za darmo. Od Ciebie zależy, czy to zobaczysz.

Znajdziemy na niej również ekskluzywne wywiady (ostatnie trzy), odcinek medytacyjni oraz materiał Q&A. Wszystko jest płatne - cennik oraz szczegóły znajdziecie TUTAJ. Łukasza jednak próżno będzie znaleźć od teraz na YouTube.

 

Co sądzicie o decyzji Łukasza Jakóbiaka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.