Łukasz Jakóbiak przeprowadził wywiad z Justinem Timberlakiem!

Łukasz Jakóbiak przeprowadził wywiad z Justinem Timberlakiem!

Łukasz Jakóbiak rozmawiał już z tyloma ludźmi, że aby powstał news o tym, z kim miał okazję rozmawiać tym razem, to musi to być naprawdę znana osoba. I to jest właśnie jeden z takich newsów. 


Polski YouTuber ogłosił na swoim Facebooku i Instagramie, że jako jedyna osoba w Polsce przeprowadził wywiad z Justinem Timberlakiem w ramach akcji promocyjnej najnowszego filmu Woody'ego Allena pt. "Na Karuzeli Życia". Film w polskich kinach zadebiutuje 1 grudnia. Zapowiedź wywiadu pojawi się jutro o 18 na kanale Łukasza. Oto wpis twórcy 20m2, w którym chwali się swoim osiągnięciem:Justin Timberlake to bez wątpienia jedna z największych gwiazd światowego formatu. Wyróżnienie, jakie spotkało Jakóbiaka, można także potraktować jako sukces polskiego YouTube'a, ponieważ jedyną wytypowaną osobą do przeprowadzenia wywiadu był właśnie YouTuber. Dotychczas to dziennikarze radiowi i telewizyjni najczęściej zajmowali się takimi ekskluzywnymi wywiadami. Możemy więc śmiało cieszyć się z sukcesu Jakóbiaka i sukcesu polskiego YouTube'a.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.