Łukasz Jakóbiak jednak nie wystąpi w The Ellen DeGeneres Show.

Łukasz Jakóbiak jednak nie wystąpi w The Ellen DeGeneres Show. "To była tylko wizualizacja."

The Ellen DeGeneres Show, to jeden z najpopularniejszych programów Amerykańskich. Do Talk-Show zapraszani są ludzie z całego świata, którzy wyróżniają się czymś niezwykłym, albo pragną podzielić się swoją pasją z innymi. Kilkadziesiąt godzin temu informowaliśmy Was o zaproszeniu Łukasza Jakóbiaka do programu. Jak się okazało, wszystko to było specjalnie zaplanowaną akcją marketingową.


Łukasz Jakóbiak latami przygotowywał się do tego. Znalazł sobowtóra dziennikarki, zbudował identyczne studio i następnie nagrał w nim odcinek. YouTuber postanowił udzielić wywiadu portalowi NaTemat.pl, w którym wyjaśnia, o co dokładnie mu chodziło.
"Jestem mówcą motywacyjnym, uważam, że wizualizacja swoich marzeń jest jest najsilniejszym narzędziem motywacji. Stwierdziłem więc, że stworzę sobie wizualizację "level up", czyli nagram swoje marzenie!" - powiedział w rozmowie Łukasz Jakóbiak. YouTuber przez rok szukał kobiety, która odwzoruje amerykańską dziennikarkę. Całą rozmowę przeczytacie TUTAJ.

Poniżej obejrzycie wizualizację rozmowy Łukasza Jakóbiaka z Ellen DeGeneres. Materiał został opublikowany na międzynarodowym kanale YouTubera.  Akcja spotkała się z oburzeniem widzów.
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.