Lookbook Aleksandry Żuraw w niecodziennym wydaniu

Lookbook Aleksandry Żuraw w niecodziennym wydaniu

Nudzą was standardowe lookbooki prezentowane na blogach czy kanałach na YouTube? Nie możecie już patrzeć na sztampowe zdjęcia ubrań na szaro-burym tle z modelkami, których twarze nie wyrażają emocji? Jeśli tak to z pewnością przypadnie Wam do gustu nowy lookbook przygotowany przez Aleksandrę Żuraw. Czym wyróżnia się propozycja YouTuberki? Zobaczcie same!
Styl Aleksandry Żuraw jest mocny, zdecydowany i bezkompromisowy – to właśnie określenia, które doskonale wpisują się w jego klimat. Dlatego doskonale wpisuje się on w scenerię filmu akcji. Tak, to właśnie taki scenariusz ma nowy lookbook, który przygotowała dla nas YouTuberka. Już od jakiegoś czasu Ola wspominała w swoich postach, że pracuje nad większym projektem, nad lookbookiem, który będzie się wyróżniać na tle innych. Musimy przyznać, że udało jej się to – jej umiejscowiony w tematyce filmu akcji film przykuwa spojrzenia!

Fani YouTuberki nie szczędzili jej pochwał. Wśród komentarzy zdecydowanie przeważają pozytywne opinie. Widzowie doceniają nie tylko dobór stylizacji, lecz także sam pomysł, który jest naprawdę oryginalny. Patrząc na lookbook Żuraw można by rzeczywiście pomyśleć, że oglądamy jakiś film akcji – i jest to zdecydowanie film z górnej półki! Poza tym klimat całej scenerii doskonale podkreśla muzyka. Niektórzy widzowie Oli twierdzili nawet, że lookbook YouTuberki świetnie sprawdziłby się jako teledysk do wybranej przez nią piosenki. Też tak sądzicie?

Jeśli jeszcze nie widzieliście nowego lookbooka Oli Żuraw, obejrzyjcie koniecznie jej film:Podoba Wam się propozycja Oli? Dajcie nam znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl