Londyńska przygoda Lastdream – YouTuberka na spotkaniu ambasadorów EF

Londyńska przygoda Lastdream – YouTuberka na spotkaniu ambasadorów EF

Ola z kanału Lastdream spędziła ostatni weekend dość intensywnie. YouTuberka odwiedziła Londyn, by wziąć udział w evencie organizowanym dla ambasadorów szkoły EF oferującej zagraniczne wyjazdy w celu doskonalenia znajomości języka. Oczywiście Ola nie zapomniała o swoich widzach i nagrała dla nich vlog z wyjazdu, w którym możemy udać się wraz z nią na spacer po nieco deszczowym i zamglonym Londynie, a także poznać jej przyjaciół z najróżniejszych krajów świata. Jesteście ciekawi londyńskiej przygody Lastdream?


Na spotkaniu ambasadorskim EF w Londynie młodzi ludzie z całego świata spotkali się, aby porozmawiać o tym, jak zachęcić ich rówieśników (i nie tylko) do nauki języków obcych, które – jak wiadomo – są niezbędne do funkcjonowania w obecnym, multikulturowym świecie. Młodzi ambasadorzy mieli również za zadanie przygotować prezentację, w której przedstawią siebie i swój kraj, a także sposób, w jaki można by dotrzeć do większej ilości osób, które mogłyby chcieć poprawić swoją znajomość języków obcych. Lastdream zaprezentowała tutaj swój kanał na YouTube oraz swój filmik, na którym przybliżała ona widzom ofertę szkoły i dzieliła się z nimi swoimi przeżyciami z udziału w tym projekcie.Wizyta w Londynie nie mogłaby jednak zakończyć się tylko na pracy – dlatego też wieczorem YouTuberka wraz z gronem znajomych wyruszyła na zwiedzanie miasta. Londyński krajobraz przedstawiony przez Lastdream zachwyca wielokulturowością i „duchem wielkiego miasta” – szczególne wtedy, gdy obserwujemy widok jaki rozpościerał się przed Olą z London Eye. Takiego widoku nie można zapomnieć – możemy tylko podziękować Oli za to, że podzieliła się nim z nami!
Jeśli jesteście ciekawi szczegółów z pobytu YouTuberki w Londynie, przedstawiamy Wam pełną relację z wyjazdu na jej vlogu:


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl