Logan Paul zawalczy z legendą boksu Floydem Mayweatherem

Logan Paul zawalczy z legendą boksu Floydem Mayweatherem

Zapowiedzi wyczekiwanej walki Logana Paula z supergwiazdą boksu Floydem Mayweatherem zostały już oficjalnie potwierdzone. Fani byłego mistrza walk bokserskich przewidują porażkę YouTubera i śmieją się z jego brata — Jake'a — który wyzwał na pojedynek znanych celebrytów.


W medialnym ringu od kilku dni ogłaszane są coraz to większe kontrowersje. Floyd Mayweather Jr. to były mistrz świata federacji WBC i nie tylko. Amerykanin uznawany jest za jednego z najlepszych bokserów na świecie — spośród 50 walk nie przegrał ani jednej.

Walka pokazowa Floyda z Loganem odbędzie się 20 lutego 2021 roku. Przypomnijmy, że Logan Paul stoczył na razie jedną walkę z innym internetowym twórcą pod pseudonimem KSI. Walkę będzie można obejrzeć w formie transmisji pay-per-view. 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Floyd Mayweather (@floydmayweather)


Wierni kibice zawodowego boksera oczywiście wyśmiali ambicje jego przeciwnika. Komentarze pod zapowiedzią mówią o „łatwych pieniądzach” i „wielkiej porażce YouTubera".

Ale to nie koniec kontrowersji. Jake Paul — młodszy brat Logana — postanowił ostatnio wyzwać do walki m.in. Kanye Westa, Donalda Trumpa, Joe Bidena, czy Ellen DeGeneres. Pokazówka na twitterze została rzecz jasna wzięta za zwykły trolling, ale nie wszystkim było do śmiechu. Oburzeni fani, zamiast „śmieszkowania” sugerują Jake'owi wyzwanie na ring prawdziwego boksera.
Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.