YouTube surowo ukarze Logana Paula!

YouTube surowo ukarze Logana Paula!

Wczoraj pisaliśmy o tym, że YouTube w końcu zajął oficjalne stanowisko w związku z głośną aferą, którą wywołał Logan udostępniając swój film z Lasu Samobójców. Poza ogólnymi ostrzeżeniami nie padło tam zbyt wiele konkretów, za to dzisiaj wiadomo już, jakie konsekwencje YouTube wyciągnie od popularnego twórcy.


Ten, kto myślał, że sprawa Logana Paula i lasu Aokigahara rozejdzie się po kościach, był w dużym błędzie. YouTube powziął konkretne kroki przeciwko twórcy. Przede wszystkim, firma ogłosiła, że wstrzymuje produkcję filmu z YouTube Red The Thinning: New World Order, w którym Logan Paul miał grać główną rolę. Jest to sequel filmu The Thinning z 2016 roku, w którym Logan zagrał.

Ponadto kanał Logana został usunięty z programu Google'a preferowanych reklamodawców. Oto wypowiedź reprezentanta YouTube'a na ten temat:
W świetle ostatnich wydarzeń zdecydowaliśmy usunąć kanał Logana Paula z Google Preferred. Dodatkowo nie będziemy już pokazywać Logana w 4 sezonie Foursome, a jego filmowa produkcja
przyp. red.>
zostaje zawieszona.

Kara, która spotkała Logana Paula jest podobna do tej, którą otrzymał PewDiePie w lutym 2017 roku. Wtedy to YouTube anulował jego drugi sezon Scared PewDiePie na YouTube Red. Po aferze Logana Pewd's powiedział, że jeśli Logan nie zostanie ukarany, to YouTube powinien pozwolić wypuścić mu drugi sezon swojej serii, która, jak przyznaje, jest już ukończona.

Na aferze związanej z Lasem Samobójców ucierpi nie tylko wizerunek Logana, ale także jego kanał. Nie będzie on już tak wspierany przez YouTube i Google, co może mieć duży wpływ na jego twórczość.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.