Już dziś w nocy walka Logan Paul vs. KSI!

Już dziś w nocy walka Logan Paul vs. KSI!

Na tę walkę czekały miliony użytkowników na całym świecie. Pojedynek Logana Paula z KSI nazywany jest przez niektórych "jednym z największych wydarzeń w historii internetu". Jak już wiadomo - wydarzenie będzie można śledzić za darmo w polskiej telewizji.


We wczorajszym wpisie informowaliśmy Was o dosyć zaskakującym ogłoszeniu. Okazało się bowiem, że walkę Logan Paul vs. KSI bez problemu obejrzymy bez potrzeby łączenia się z siecią VPN oraz płacenia kilkudziesięciu złotych za Pay-Per-View.

Transmisję z Los Angeles będziecie mogli śledzić w Telewizji Polskiej, a dokładniej na kanale TVP Sport. Nie oglądacie TV? Nie ma problemu - walkę obejrzycie także na portalu TVPSPORT.PL oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport. Kiedy? Transmisja ze Stanów Zjednoczonych rozpocznie się o dziś o 3:40 w nocy. Jesteśmy bardzo ciekawi frekwencji - być może Telewizja Polska po wydarzeniu pochwali się stopniem zainteresowania galą.

Przypominamy także, że drugi już pojedynek Logana Paula z KSI będzie się nieco różnić od tego pierwszego. Tym razem influencerzy zrezygnują z noszenia kasków ochronnych, a starcie zostanie wydłużone z sześciu do ośmiu rund.

 

Będziecie oglądać historyczną walkę Logan Paul vs. KSI? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.