Logan Paul

Logan Paul "dołączył" do Towarzystwa Płaskiej Ziemi - organizacja odpowiada

Kilka dni temu w amerykańskim mieście Denver odbyła się konferencja "Flat Earth International Conference", na której próbowano po raz kolejny potwierdzić, że ziemia jest płaska. Jedną z osób występujących był sam Logan Paul, który postanowił wyznać światu swoje przekonania. 


Logan Paul wygłosił swoją przemowę, w której wyznał, że głęboko wierzy w to, że ziemia jest płaska. Szybko jednak okazało się, że jego przekonania mogą być zmyślone, a jego "przedstawienie" było tak naprawdę zwykłym prankiem. YouTube kilkukrotnie widziany był przed swoją przemową próbując nie śmiać się z tego, o czym za chwilę sam miał opowiedzieć.


Niespodziewane wyznanie YouTubera zadziwiło samych członków "Flat Earth Society", którzy nigdy nie podejrzewali twórcy o wiarę w ich wersję tego jak zbudowana jest Ziemia. Początkowo ogłosili na swoim Twitterze, że bardzo cieszą się ze wsparcia twórcy dla ich ruchu, natomiast gdy zorientowali się, że Logan zrobił to jednak w celach humorystycznych, jak najszybciej wyjaśnili, że nie mają nic wspólnego z jego osobą. 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.