Logan Paul nie chce być dalej YouTuberem

Logan Paul nie chce być dalej YouTuberem

O Loganie Paulu można było usłyszeć wielokrotnie, między innymi przy okazji głośnego skandalu na początku 2018 roku, gdy YouTuber pokazał zwłoki w japońskim lesie samobójców. Twórca za pośrednictwem swojego Instagrama przekazał swoim widzom, że nie chce do końca życia być tylko YouTuberem. 


W ostatnim czasie Logan znalazł się w centrum uwagi dzięki swojej produkcji na temat płaskiej Ziemi. "Dokumentarny" film spotkał się jednak z falą krytyki. Kilka dni temu YouTuber ponownie zgarnął dla siebie trochę atencji po opublikowaniu poniższej wiadomości na swoim Instagram Stories.Logan postanowił przekazać, że nie chce być YouTuberem do końca swojego życia. Kontrowersyjny twórca chce robić o wiele więcej i ma bardzo ambitne plany na swoją przyszłość. Jego YouTubowa kariera składa się ze wzlotów i upadków, które obserwował cały świat. Logan walczył o poprawę swojego wizerunku po zeszłorocznych kontrowersjach i aferach związanych z jego osobą. Jego ostatnie poczynania - popularny podcast oraz nowy sklep odzieżowy pokazały, że twórca zaczyna powoli sobie radzić. Zaskoczeniem może więc być nagła decyzja o potencjalnym zakończeniu swojej działalności w serwisie. Czas pokaże, jaką drogę wybierze Logan.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.