Łobuz czy Łobuziara? My już wiemy!

Łobuz czy Łobuziara? My już wiemy!

Pamiętacie nasz artykuł informujący o tym, że Karolina Gołębiewska i Darek Gutkowski spodziewają się dziecka? Internet od razu oszalał na punkcie dziecka jednej z najpopularniejszych par polskiego YouTube! W ostatnim filmie dumni rodzice zdradzili płeć dziecka – spodziewają się oni dziewczynki! Serdecznie gratulujemy!
W najnowszym filmie Łobuzów możemy zobaczyć prezenty, które para otrzymała od najbliższych przyjaciół z okazji zorganizowanego przez nich  Baby Shower. Choć wśród prezentów dominowały stonowane, uniwersalne odcienie, można było rozpoznać, że są to prezenty dla dziewczynki. Para otrzymała mnóstwo prześlicznych ubranek, bucików i innych akcesoriów, które z pewnością uprzyjemnią pierwsze miesiące życia maluszka. Dzięki tylu cudownym prezentom Mała Łobuziara ma szansę stać się najlepiej ubranym dzieckiem na YouTube!ᔀ�


Post udostępniony przez DG (@dgshowtv)


Jeśli chodzi o samo przyjęcie z okazji Baby Shower, odbyło się ona w gronie najbliższych przyjaciół. Co ciekawe, para poprosiła gości o to, by nie używali telefonów komórkowych ani kamer podczas imprezy. Dzięki temu wydarzenie to zachowało swój prywatny charakter, a zdjęcia z niego nie zalały Internetu. Jeśli ktoś zastanawia się teraz, jak można się bawić bez telefonu, Darek Gutkowski odpowiada na to pytanie – goście bawili się świetnie i mogli swobodnie rozmawiać na najróżniejsze tematy, ciesząc się po prostu tym, że są w tak dobrym towarzystwie.

Jeśli chcecie zobaczyć prezenty, które Karolina i Darek otrzymali dla małej Łobuziary, zerknijcie na ich film:Jak podobają Wam się prezenty, które Karolina i Darek otrzymali od przyjaciół? I co sądzicie o sposobie, w jaki para zorganizowała Baby Shower? Dajcie znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl