Littlemooonster96 wydaje książkę... o Justinie Bieberze!

Littlemooonster96 wydaje książkę... o Justinie Bieberze!

Coraz popularniejszym trendem wśród YouTuberów jest wydawanie wszelakiej maści książek. I oczywiście wszystko wydaje się w porządku, kiedy lektura jest napisana na tematy, na których dany twórca się po prostu zna. Na początku października Angelika Mucha, znana w internecie jako Littlemooonster96 wyda książkę napisaną do spółki z dziennikarzem Kubą Biskupskim, która dotyczyć będzie powrotu na szczyt Justina Biebera.


Littlemoonsterksiazka Tak prezentuje się projekt okładki książki.

Wczoraj na twitterze rozszalała burza. Hasztag #littlemooonster96 był najwyżej pozycjonowany w trendach. Do tej pory, na temat książki oraz afery zeszytowej (o tym za chwilę) pojawiło się ponad 25 tysięcy tweetów. Oczywiście jak to w każdej dyskusji pojawiają się głosy oburzenia, oraz osoby broniące YouTuberkę.


Zdaniem niektórych, okładka przypomina bardziej książkę do religii...

Trzeba przyznać, że ilość jadu i hejtu pod tym hasztagiem w pewnym momencie przekroczyła już pewne granice...
O co chodzi z aferą zeszytową?Od kilku dni w sklepie Angeliki dostępne są zeszyty, piórniki oraz długopisy z brandem Littlemooonster96. I po raz kolejny - wszystko byłoby w porządku, gdyby nie ceny produktów, które najmłodsze fanki YouTuberki z pewnością kupią. Zeszyt 60 kartek z podobizną Angeliki na okładce kosztuje 18 zł, a długopis z napisem #LM96OFFICIAL kosztuje 19 zł. Dla porównania sprawdziliśmy ceny jakie mają w swoich sklepach inni twórcy:

Abstrachuje - 8 zeszytów, 32 kartki - 27 zł - mniej niż 4 zł za sztukę.
JDabrowsky - 10 zeszytów. 64 kartki - 50 zł - 5 zł za sztukę

Burza na Twitterze trwa i nie zapowiada się, żeby przestała. W naszej opinii część racji jest po stronie internautów, którzy słusznie odnoszą się do cen jakie zaproponowała swoim widzom Angelika. Mamy nadzieje, że sytuacja zostanie w jakiś sposób uspokojona, a hasztag #littlemooonster96 będzie się odnosić do samych pozytywnych rzeczy. Koniecznie zostawcie w komentarzu swoją opinię, chętnie się dowiemy co sądzicie o tej sytuacji.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.