Littlemooonster96 po pierwszym występie w Tańcu z Gwiazdami!

Littlemooonster96 po pierwszym występie w Tańcu z Gwiazdami!

Littlemooonster96 to znana polska YouTuberka i blogerka. Jej filmy są o tematyce typowo kobiecej, jednak jest ona znana wszystkim widzom polskiego YouTube'a dzięki akcjom związanym ze spotkaniem Justina Biebera. Większość widzów wyśmiewa jej obsesję na punkcie piosenkarza, jednak jest również druga grupa, która wspiera Angelikę w spełnianiu swojego marzenia.


Wczoraj na Polsacie odbyła się emisja pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami. Na parkiecie zobaczyliśmy między innymi Angelikę Muchę i Rafała Maseraka. Jak się okazało, dla Littlemooonster96 była to pierwsza styczność z tańcem. Dzięki pomocy i wytrwałości swojego partnera udało się im  bardzo ładnie zaprezentować przed widzami. Widzowie kolejny raz podzielili się na dwa obozy. Tym razem jednak większa grupa wspiera Angelikę i uważa, że jak na pierwszy taniec, to było bardzo dobre wystąpienie. Jury oceniło występ pary na 5,5 na 10 punktów. Nie jest to najwyższa ocena tego programu, ale pocieszające jest to, że znalazło się też  kilka gorszych.


W programie zobaczyć mogliśmy również Popka i Janję, którzy na parkiecie zatańczyli walca angielskiego. W ocenie Jury para wypadła wspaniale, a ich ocena to 7 na 10 punktów. Para została doceniona również przez widzów, którzy najwięcej razy zagłosowali właśnie na nich. W komentarzach pod fragmentem programu możemy znaleźć liczne pozytywne komentarze, w których widzowie chwalą Popka i przyznają, że nie spodziewali się po nim aż tak wysokiego poziomu.

Trzymamy kciuki za wszystkich występujących, jednak mamy nadzieję, że to właśnie reprezentantka polskiego YouTube'a wygra tę edycję programu. Zmagania gwiazd możecie śledzić na Polsacie w piątki o godzinie 20:05!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl