Pierwszy dzień pobytu Littlemooonster96 i Stuu w Centrum Handlowym

Pierwszy dzień pobytu Littlemooonster96 i Stuu w Centrum Handlowym

Od dzisiaj w Silesi "mieszkają" LittleMooonster96 i Stuu. W ostatnich dniach nasiliła się dyskusja na temat słuszności takiego sposobu promocji centrum handlowego. Nie pomagała sprawie również komunikacja o akcji. Jak wyglądał pierwszy dzień życia w galerii?


Panel dyskusyjny, Q&A z widzami, autografy i wspólne zdjęcia, a na koniec kolacja w restauracji. W sumie całe 30 minut spędzone w szklanym domku (który nie jest taki szklany). I tak będzie każdego dnia. Do tego dojdą specjalne zadania, czyli praca jako kelner, ekspedient czy sprzedawca.

img_1022 Szklany domek, nie jest taki szklany..
oto moje nowe mieszkanie w @silesiacitycenter 🏡 całość możecie zobaczyć na snapie LITTLEMOOONSTER 👻


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)


Wielki szum powstał przez ostatnie kilka dni. W sprawie wypowiadali się również nawet najwięksi polscy twórcy. Pisali oni o granicach, których nie powinno się przekraczać. Uprzedzenia co do tej akcji mimo wszystko mogły być zasadne. Komunikaty wychodzące do internetu od organizatora nie były dosyć przejrzyste, ale jak zapewnia nas w rozmowie Stuu, nie pozwoliłby się zamknąć na cały dzień w klatce. Przez większość  pierwszego dnia YouTuberzy pozostawali w bezpośrednim kontakcie z widzami. Rozmawiali, wspólnie robili zdjęcia i rozdawali autografy.Jutro odbędzie się zdecydowanie najważniejszy dzień w trakcie pobytu. Przez cały dzień Angelika oraz Stuart będą licytować produkty ze sklepów na rzecz 25. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego warto pojawić się w galerii i pomóc w zbiórce na rzecz dzieciaków i seniorów. Inni polscy YouTuberzy też pomagają. Maciej Dąbrowski na sprzedaż wystawia swoje stare auto, o czym pisaliśmy tutaj. Blowek na licytacje wystawia swój fotel, Izak koszulkę ze swojego ostatniego turnieju, kiedy jeszcze był zawodowym graczem, a Drollercoster na pomoc innym postanowił przeznaczyć swój mikrofon.

 

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg