Littlemooonster96 spełniła swoje życiowe marzenie - zgadnijcie o co chodziło

Littlemooonster96 spełniła swoje życiowe marzenie - zgadnijcie o co chodziło

Wczoraj Angelika Mucha znana jako Littlemooonster96, poinformowała na swoich mediach społecznościowych o spełnieniu swojego życiowego marzenia, na które niegdyś niewyobrażalnie mocno czekała i w końcu się spełniło. Jesteście ciekawi o co chodzi?


Już śpieszymy z odpowiedzią! Justin Bieber, którego Angelika jest fanką, postanowił zaobserwować LM96 na Twitterze. Dawne marzenie YouTuberki zostało spełnione po kilku latach. Angelika wspomniała, że kiedyś spędzała całe dni na Twitterze, spamując do znanego wokalisty aby ten tylko ją zaobserwował. Nieraz jej konto było przez to blokowane, ale w końcu, gdy tak naprawdę już odpuściła, w końcu Justin postanowił dać jej "follow".Z tej okazji, Littlemooonster96 postanowiła zmienić swoją nazwę Twittera z "I met Justin" na "thank you Justin", a na jej profilu pojawił się nowy wpis, w którym dziewczyna podziękowała wokaliście:Mimo tego, że marzenie LM96 zostało spełnione, czego serdecznie jej gratulujemy, warto zaznaczyć, że Justin Bieber regularnie obserwuje nowe profile. Na ten moment jest ich już... ponad 310 tysięcy. Nie jest to zatem szczególnie trudne osiągnięcie i trudno stwierdzić, czy za obserwowaniem stoi sam wokalista (jak twierdzi Angelika) czy jedynie ktoś z jej ekipy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.