Littlemooonster96 na okładce magazynu Hot Moda!

Littlemooonster96 na okładce magazynu Hot Moda!

Romantyczna, kobieca, inspirująca – właśnie takie określenia nasuwają nam się, gdy patrzymy na sesję zdjęciową Angeliki Muchy, znanej w Internecie jako littlemooonster96, dla magazynu Hot Moda. My jesteśmy nią całkowicie oczarowani – a Wy?


Znana raczej z luźnego, casualowego stylu blogerka wygląda na okładce oszałamiająco. Na potrzeby sesji Angelika założyła zwiewną, bladoróżową sukienkę zdobioną haftami, którą wybrała dla niej Zuzanna Kołodziejczak, stylistka magazynu Hot Moda. Całość stylizacji dopełniają długie włosy blogerki, które zostały pięknie pofalowane zamiast – jak zazwyczaj – wyprostowane. Zdjęcia zostały wykonane przez znany duet fotografów Kulesza&Pik. Tak dziewczęce i subtelne wydanie Angeliki bardzo przypadło do gustu internautom – pod zdjęciem okładki na Instagramie można znaleźć komentarze typu „Bogini” i „Najpiękniejsza”. My również jesteśmy zachwyceni!

O czym Angelika rozmawiała z magazynem Hot Moda? W wywiadzie blogerka wypowiadała się na temat tego, jak zdobyła milion followersów na Instagramie – o tym fakcie pisaliśmy już w TYM artykule. Artykuł redaktorów Hot Moda przybliża nam to, w jaki sposób „zwykła” dziewczyna z sąsiedztwa stała się blogerką znaną jako littlemooonster96 i samozwańczą królową Snapchata. Prawdziwi fani Angeliki pewnie doskonale pamiętają jej początki, ale artykuł ten z pewnością docenią osoby, które dopiero ją odkrywają.
A wy co sądzicie o tak romantycznym wydaniu littlemoonster96? Przypadła Wam do gustu jej stylizacja z sesji dla Hot Moda? Dajcie znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl