Marzenia się spełniają - LittleMooonster96 w Los Angeles!

Marzenia się spełniają - LittleMooonster96 w Los Angeles!

Stany Zjednoczone - kto z nas nie chciałby tam polecieć przynajmniej raz w życiu? Świetny klimat, wspaniali ludzie i zapierające dech w piersiach krajobrazy czynią to miejsce tak niesamowitym i bardzo rozchwytywanym. Teraz szansę na wylot do Los Angeles dostała LittleMooonster96. W jakim celu tam poleciała i kto dał jej taką możliwość?


Wszyscy, którzy choć trochę znają Angelikę wiedzą, że jednym z jej największych marzeń było odwiedzenie Stanów Zjednoczonych. Jakiś czas temu, jak być może pamiętacie, pisaliśmy o nominacji YouTuberki do Kids' Choice Awards. Artykuł możecie znaleźć TUTAJ. Wspomnieliśmy, że gdyby udało jej się wygrać, to na sto procent byłaby to dla niej szansa aby polecieć do Los Angeles na galę w celu odebrania nagrody. Niestety Angelice nie udało się zająć pierwszego miejsca, ale ze względu na to, że przegrała minimalną ilością głosów i organizatorzy wylotu na galę wiedzieli jak ogromne znaczenie mają dla niej Stany, postanowili mimo wszystko pomóc jej w spełnieniu marzeń i ufundować jej wylot do Los Angeles i wejście na gale! Już wczoraj LittleMooonster wylądowała w USA i z Santa Monica dostanie się do celu swojej podróży. Póki co na Snapie (@littlemooonster) pochwaliła się pięknymi widokami jakie miała okazję już wczoraj i dziś zobaczyć. Czekamy na obszerniejszą relację z wyjazdu i życzymy Angelice dobrej zabawy!

IMG_2789

IMG_2790

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.