Lisie Piekło i RedLipstickMonster w Japonii!

Lisie Piekło i RedLipstickMonster w Japonii!

Ale z nich podróżniczki! Lisie Piekło i RedLipstickMonster dopiero co wróciły z Los Angeles (o relacji z ich wyjazdu możecie przeczytać TUTAJ), a już znowu są na walizkach. Gdzie tym razem wybrały się dziewczyny? Okazuje się, że ich nowym celem podróży jest…Japonia. Co dziewczyny robią w kraju kwitnącej wiśni?


Wczesne godziny poranne, zaspane Lisie Piekło i RedLipstickMonster i lotnisko. Wiele osób zastanawiało się, gdzie tym razem lecą dziewczyny. Tajemnica wyjaśniła się już po chwili, gdy tylko dziewczyny zajęły swoje miejsca w samolocie – tym razem celem ich podróży jest Japonia! Po niezwykle długim locie do Tokio YouTuberki wcale nie wypadły z rytmu, lecz od razu zaczęły zwiedzać miasto. A jest co zwiedzać – w końcu Japonia to w zasadzie drugi koniec świata i całkiem inna kultura. Przeżycia z tego wyjazdu będą z pewnością niezapomniane!
Jak na prawdziwe YouTuberki tematyki beauty przystało, dziewczyny już pierwszego dnia zrobiły szybki przegląd kosmetyków, które są dostępne w japońskich sklepach. Jak wiadomo, Japonia słynie z dość kontrowersyjnych, skrajnie niecodziennych produktów. Ewę zastanowił np. zestaw do…samodzielnego zrobienia piercingu – nam nawet nie przyszłoby na myśl, że coś takiego rzeczywiście istnieje! Wieczorem w pokoju hotelowym YouTuberki przeprowadziły też pierwszy test japońskich kosmetyków na żywo – na pierwszy ogień poszły maseczki do ust. Zobaczcie same, jak wypadła ta próba!Hej! Jestem w Tokio! Oglądajcie Insta stories i snapa ;) lisiepieklo A na kanale nowy vlog z Los Angeles 퓀�


Post udostępniony przez Lisie Pieklo (@lisiepieklo)


Relacje  podróży dziewczyn można śledzić na obserwować na ich Snapchacie i Instagramie. Ze snapa Ewy dowiedzieliśmy się też, że spędzą one w Japonii tydzień. Jesteście ciekawi, czym jeszcze zaskoczą nas one podczas ich pobytu w tym kraju? My również, dlatego też będziemy śledzić RedLipstickMonster i Lisie Piekło na bieżąco i informować Was o wszystkim. Stay tuned! Dajcie nam też znać w komentarzach, co sądzicie o japońskiej przygodzie dziewczyn!