Magik Y oczarował znaną piosenkarkę i skrzypaczkę!

Magik Y oczarował znaną piosenkarkę i skrzypaczkę!

Gwiazdy muzyczne mają w zwyczaju mocno promować swoje nowe kawałki czy płyty poprzez organizowanie tras koncertowych po wytyczonych miejscach na całym świecie. Dla wielu jest to okazja do zobaczenia i posłuchania swojego idola na żywo. Inni chcą na przykład w oryginalny sposób zaskoczyć go, aby jak najlepiej zapamiętał kraj, do którego przyjechał. I tak chociażby uczynił Magik Y z Lindsey Stirling pokazując jej za kulisami interesującą sztuczkę.


Lindsey Stirling zagrała ostatnio w Polsce dwa koncerty - jeden w Poznaniu, drugi w Krakowie. Wszystko to ze względu na to, że już niedługo premierę ma całkowicie nowa płyta artystki. Ma ona w naszym kraju naprawdę sporą ilość fanów, o czym może świadczyć chociażby wypełniona po brzegi widownia na obu wydarzeniach. Największy iluzjonista na polskiej scenie YouTube nie mógł przegapić takiej okazji i oprócz wybrania się na jeden z koncertów zajrzał za jego kulisy i nagrał z Lindsey ciekawy materiał.

lindseyy (1)

Na początku Lindsey wypowiedziała się bardzo pozytywnie o Polsce i jej fanów w tym kraju. Podczas jej pierwszego występu w naszym kraju udzieliła wywiadu w telewizji (w dzień swoich urodzin), a ludzie stojący za szybą specjalnie przygotowali tort urodzinowy i zaśpiewali 100 lat. Przez ten symboliczny gest artystka ma bardzo dobre wspomnienia z Polską. Magik Y postanowił jednak zaprezentować jej coś naprawdę niezwykłego, aby jeszcze bardziej utrwaliła sobie kraj zza Wisły. Do sztuczki wykorzystał nie tylko swoje umiejętności, lecz także motyw jednego z teledysków Lindsey - zamienił chociażby pisak i talię kart w kryształ, a wodę w lodową kulę. Reakcja piosenkarki na materiale mówi sama za siebie. Jeśli jeszcze go nie oglądaliście to serdecznie zapraszamy poniżej (film jest z napisami, więc osoby nieznające języka angielskiego mogą oglądać go bez przeszkód):

SPRAWDZAJ NA BIEŻĄCO LICZBĘ SUBSKRYPCJI SWOJEGO ULUBIONEGO TWÓRCY ZA POMOCĄ NASZEGO LICZNIKA NA ŻYWO!Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!