Lil Masti ogłosiła, że jest w ciąży

Lil Masti ogłosiła, że jest w ciąży

Aniela "Lil Masti" Bogusz w ostatnim czasie poinformowała o zawieszeniu swojej działalności w galach freak fightowych. Teraz influencerka podzieliła się nowiną, że jest w ciąży.


Lil Masti, niegdyś znana jako SexMaterka, od lat budzi w sieci skrajne emocje. To między innymi dlatego, okazała się świetną kandydatką dla współorganizatorów gal freak fight, w których kilkukrotnie wzięła udział. W ostatnim czasie Masti niespodziewanie podała jednak, że zamierza zrezygnować z kolejnych walk. Aniela stwierdziła, że chce zostać mamą. Teraz influencerka ogłosiła, że jest w ciąży.

  
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)


Informacją Lil Masti podzieliła się dziś na swoim Instagramie, na którym zaprezentowała zdjęcie ze swoim mężem. Wraz z wymowną fotografią dodała opis: "Kochani, jestem w ciąży!"

Gratulacje w komentarzach napisali m.in.: Wersow, JDabrowsky, Deynn, Sylwia Przybysz, Andziaks, Ola Nowak, Karolina Pisarek i tysiące fanów influencerki.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.