Rozpoczęła się

Rozpoczęła się "Liga Zdrowia" - charytatywny turniej gwiazd w League of Legends

Dziś po godzinie 15:00 wystartowała "Liga Zdrowia", czyli pierwszy tego typu charytatywny turniej w League of Legends. Znane osobistości zbierają pieniądze, które zostaną przekazane na rzecz pracowników służby zdrowia w walce z nowym koronawirusem


"Liga Zdrowia" to inicjatywa ogłoszona w zeszłym tygodniu w związku z trwającą zbiórką dla pracowników służby zdrowia, którą na początku miesiąca ogłosiła Ekipa Friza. Znane osobistości połączyły siły i zainicjowały wydarzenie, które już na starcie cieszy się wielką popularnością.

W dzisiejszym evencie bierze udział m.in.: Żabson, Mata, Mateusz Klich, Onterleo, Olszakumpel czy Paris Platynov. W rozgrywkach weźmie udział w także Friz, lecz pojawi się dopiero w ostatnim meczu, tzw. 'showmatchu". Najważniejszy w całej inicjatywie jest fakt, że wszystkie pieniądze zebrane podczas trwania eventu u każdego twórcy, zostaną przekazane na pomoc medykom w walce z COVID-19 w Polsce i trafią na wspomnianą zbiórkę, w którą zaangażowało się już wielu YouTuberów, a także ich widzów.

Tak prezentuje się harmonogram wydarzenia. Warto wziąć jednak pod uwagę, że pierwsze spotkania wystartowały z opóźnieniem, więc godziny uległy drobnej zmianie.Transmisje na żywo możecie oglądać u wszystkich influencerów biorących udział w wydarzeniu. Tymczasem, na live u Arquela, możemy oglądać komentarz streamera oraz Kubona z wybranych pojedynków turnieju.Transmisja na żywo u Żabsona:Transmisja na żywo u Maty:Transmisja na żywo u Parisa Platynova: 

Jeśli chcecie wspomóc bezpośrednio zbiórkę dla pracowników służby zdrowia, kliknijcie tutaj. Oglądacie "Ligę Zdrowia"? Dajcie znać w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.