Letnie makijażowe inspiracje w wykonaniu YouTuberek!

Letnie makijażowe inspiracje w wykonaniu YouTuberek!


Lato już za pasem. Jest to zdecydowanie ulubiona przez większość, ale także niepodważalnie najcieplejsza pora roku, co za tym idzie my, dziewczyny, powinnyśmy zadbać o jak najlżejszy, rozświetlający twarz makijaż. Wiele YouTuberek instruuje nas jak najlepiej malować się podczas tych upalnych miesięcy, stąd zebraliśmy dla Was kilka, naszym zdaniem, najlepszych poradników na letnie makijaże. Zobaczcie sami!

1. Dziewczęcy róż w wykonaniu Ssarusski

Sara na swoim kanale prezentuje nie tylko lifestyle, ale także makijaże. YouTuberka lubuje się w delikatnych, dziewczęcych kolorach, które zdecydowanie pasują do jej typu urody oraz karnacji i oczywiście są idealne na letnie, gorące dni.

Sara zadbała także o porządne rozświetlenie, które napewno będzie wyglądało magicznie w naturalnym świetle słońca. Sami zobaczcie jak pięknie wygląda nowa odsłona Ssarusski!

 


2. Brzoskwinia z brokatem u NOEMI

NOEMI jest kolejną YouTuberką, która już czuje letni klimat i postanowiła zrobić delikatny, połyskujący makijaż, który krok po kroku opisała w filmie swoim widzom. Lekkie pomarańczowe i brzoskwiniowe odcienie, których użyła NOEMI są aktualnie bardzo na topie i również jak żadne inne barwy pasują do lata. Przy okazji makijaż wykonany przez nią może być makijażem imprezowym, na przykład na urodziny jak to sama zaznaczyła, gdyż jest bardzo uniwersalny i pasuje do każdego typu strojów i do każdego klimatu.
 

3. Eksplozja kolorów zainspirowana digitalgirlworld13!

Tą YouTuberkę kojarzyć możecie z testów na żywo, gdyż stanowią one główną serię na jej kanale. Tym razem, Hania uraczyła nas jednak nietypowym testem, gdyż oprócz sprawdzenia działania jednego z podkładów, przygotowała z jego pomocą imprezowy, wystrzałowy makijaż! Pełen niebieskich i fioletowych barw, może niekoniecznie jest podobny do wcześniej wspomnianych inspiracji, ale zdecydowanie pasuje na letnie, wieczorne imprezy, szczególnie ze względu na swój olśniewający błysk. Zobaczcie sami co przygotowała dla Was digitalgirlworld13!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.