Były współwłaściciel Legii Warszawa przejmuje AGO Gaming!

Były współwłaściciel Legii Warszawa przejmuje AGO Gaming!

W ostatnim czasie AGO Gaming bardzo dobrze radziło sobie podczas turniejów zarówno na polskiej scenie, jak i na zagranicznej. Zespół umacnia swoją pozycję na międzynarodowej scenie, a efekty ich pracy przyciągają nowych inwestorów, którzy chcą wspierać działania drużyny.


Wczoraj dowiedzieliśmy się, że AGO Gaming, które od kilku miesięcy osiąga bardzo zadowalające wyniki, zyskało nowego inwestora. Jak możemy przeczytać na Twitterze zastępcy redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego, to właśnie Bogusław Leśnodorski, który do niedawna był współwłaścicielem Legii Warszawa, zaczął inwestować w polską drużynę.Po jakimś czasie były współwłaściciel Legii sam odpowiedział i tym samym potwierdził, że jego kolejną inwestycją jest AGO Gaming. Dodał on także, że niedługo poznamy więcej szczegółów dotyczących jego współpracy z ekipą Furlana.

Jakiś czas temu Bogusław Leśnodorski zainwestował także w grupę Abstrachuje. Według nieoficjalnych doniesień, inwestor przekazał twórcom kwotę od 2 do 4 milionów złotych, a większość udziałów pozostała w rękach YouTuberów. Więcej na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.