Lekko Nie Będzie największym talk-show w polskim internecie

Lekko Nie Będzie największym talk-show w polskim internecie

Lekko Nie Będzie to internetowy talk-show, którego prowadzącym jest Gimper. YouTuber zaprasza do swojego programu wielu różnych internetowych twórców oraz inne znane osoby. Kanał działa dopiero około 8 miesięcy, a już podbija rankingi w swojej kategorii!


Kanał Lekko Nie Będzie przekroczył próg 400 tysięcy subskrypcji, co oznacza, że produkcja Gimpera stała się największym i najczęściej oglądanym programem typu talk-show na polskiej scenie YouTube. Kolejne miejsca tej listy zajmują: 20m2, 7 metrów pod ziemią, Duży w maluchu, Czas na zasady czy Byle do dzwonka, jednak wiele im brakuje, by przegonić Lekko Nie Będzie. Jest to z pewnością ogromny sukces YouTubera, który wcześniej zajmował się grami oraz vlogami i dopiero po kilku latach prowadzenia kanału postanowił spróbować swoich sił w zupełnie innej formule.Oglądając 26 odcinków, które znajdują się aktualnie na kanale, łatwo zauważyć, jak wiele pracy jest poświęcone na przygotowanie każdego z nich. Prowadzący jest zawsze doskonale przygotowany i wie o swoich gościach niemal wszystko. Każdy, kto zostaje zaproszony do programu ma również swoje unikalne zadania do wykonania. Twórcy zadbali nawet o drobny szczegół, jakim jest wyświetlająca się w tle mała ikona dopasowana do zainteresowań gościa. Z prowadzonych przez Tomka wywiadów można poznać internetowych twórców od zupełnie innej strony niż na ich własnych kanałach.

Przy okazji podzielenia się radosną informacją Gimper postanowił podziękować wszystkim, którzy oglądają jego program od początku, jak również nowym, ciągle przybywającym widzom. Kanał "Lekko Nie Będzie" rozwija się w zawrotnym tempie, a kolejne odcinki coraz bardziej zaskakują pomysłowością prowadzącego. Gratulujemy Gimperowi tak wielkiego sukcesu i mamy nadzieję, że już niedługo spełni się jego marzenie i jego talk-show osiągnie milion subskrybentów!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl