Zaskakujący gość w finale pierwszego sezonu Lekko Nie Będzie!

Zaskakujący gość w finale pierwszego sezonu Lekko Nie Będzie!

W październiku po raz pierwszy usłyszeliśmy o autorskim projekcie Gimpera, który przygotowywany był przez niego już od dłuższego czasu. Wczoraj Tomek oficjalnie zakończył pierwszy sezon swojego internetowego show, jednak już zapowiedział, że niedługo powróci z kolejnymi odcinkami "Lekko Nie Będzie"!


Pierwszy odcinek "Lekko Nie Będzie" pojawił się na YouTube dokładnie 20 października. Na potrzeby nowego projektu powstał oddzielny kanał poświęcony programowi. Pierwszy sezon liczył aż 12 materiałów, w których mogliśmy zobaczyć najpopularniejszych i najciekawszych internetowych twórców.W ciągu kilku miesięcy kanał zdobył prawie 300 tysięcy subskrybentów, a wszystkie opublikowane filmy zostały obejrzane ponad 5,5 milionów razy. Podczas pierwszego sezonu Gimper w swoim programie gościł Krzysztofa Golonkę, Unboxall'a, Mietczyńskiego, Poszukiwacza, Stuu, Historię bez cenzury, Fit Lovers, Kubę Klawitera, Grupę Filmową Darwin, Martina Stankiewicza oraz Micha z kanału Miłośnicy 4 Kółek. Najwięcej wyświetleń zyskał materiał z udziałem Unboxall'a.


W ostatnim odcinku sezonu pojawił się wyjątkowy gość specjalny. Tym razem Gimper postanowił nagrać materiał, w którym wystąpił wraz z samym sobą! Koniecznie sprawdźcie, o co Tomek zapytał Gimpera:Jeśli martwicie się o kolejne odcinki, to możemy już Was uspokoić. W materiale kończącym pierwszy sezon Gimper zapowiedział kontynuację swojego internetowego show. Nie wiemy, ile potrwa przerwa, jednak mamy nadzieję, że w tym czasie Tomek przygotuje dla nas następne i równie ciekawe nagrania, a my będziemy mogli zobaczyć je już niebawem.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.