Lay's na MeetUp Kraków 2017!

Lay's na MeetUp Kraków 2017!

MeetUp w Krakowie odbędzie się już w najbliższą sobotę. Jest to największa tego typu impreza w Polsce, dlatego nie zabraknie tam największych marek, które wszyscy dobrze znamy. Organizatorzy w trosce o zapewnienie niespotykanych dotąd atrakcji podejmują współpracę z markami takimi jak Lay's, które idealnie wpasowują się w klimat imprezy. Przybliżamy bliżej sylwetkę marki Lay's, która jest sponsorem MeetUp'u w Krakowie.Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez przedsiębiorstwa Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker i Tropicana, wchodzące w skład koncernu PepsiCo, wyniósł w 2016 roku około 63 mld dolarów amerykańskich.

W swoim globalnym portfolio PepsiCo posiada szeroką i różnorodną ofertę produktów żywnościowych i napojów oferowanych pod wieloma markami, a każda z 22 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich.

Działalność PepsiCo opiera się na filozofii „Performance with Purpose" – jesteśmy przekonani, że sukces biznesowy naszej firmy jest ściśle związany ze zrównoważonym rozwojem na świecie, który współdzielimy. Wierzymy, że stałe udoskonalanie oferowanych przez nas produktów, prowadzenie działalności w zrównoważony sposób tak, aby chronić naszą planetę oraz wspierać ludzi na świecie, umożliwia PepsiCo odnoszenie sukcesów biznesowych, tworząc długoterminową wartość dla społeczeństwa i naszych udziałowców. Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy http://www.pepsicopoland.com

Jak widać współpraca z marką Lay's, należącą do koncernu PepsiCo to gwarancja, że atrakcje przygotowane przez sponsorów na MeetUpie w Krakowie będą najwyższej jakości. Globalny zasięg tej marki pozwala również mieć nadzieję, że na stoisku Lay's pojawią się niespodzianki na niespotykaną dotąd skale!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.