Kanał

Kanał "Łączy nas piłka" ruszył z vlogami z mundialu w Katarze

Kanał "Łączy nas piłka" na YouTube jest oficjalnym kanałem reprezentacji Polski w piłce nożnej. W związku z Mistrzostwami Świata 2022 w Katarze, na profilu pojawiły się już pierwsze vlogi z kadry przed mundialem, a teraz także nowy materiał z samego Kataru. Czego możemy spodziewać się w nadchodzących dniach?


"Łączy nas piłka" na YouTube dzieli się vlogami z udziałem polskich zawodników przy każdym zgrupowaniu reprezentacji oraz przy okazji każdego turnieju międzynarodowego. Wydarzenia takie jak Mistrzostwa Europy czy Mistrzostwa Świata powodują, że zainteresowanie kanałem PZPN'u jest szczególnie duże.

W ostatnich dniach na kanał reprezentacji trafiły pierwsze materiały z przygotowań do mundialu 2022 w Katarze. Pierwsze publikacje trafiły na szczyt karty Na Czasie na YouTube i zostały wyświetlone przez setki tysięcy widzów.Dziś na kanał "Łaczy nas piłka" trafił natomiast wyczekiwany vlog z podróży do Kataru. Oznacza to początek vlogów z samych Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. W materiale piłkarze reprezentacji Polski odbywają podróż do stolicy Kataru - miasta Doha, w towarzystwie myśliwców F-16, które eskortowały do granicy Polski samolot z naszymi reprezentantami.Od teraz na kanale "Łączy nas piłka" możemy spodziewać się regularnych vlogów z przygotowań do spotkań grupowych Mistrzostw Świata oraz samych meczów. Oprócz tego, na kanale z pewnością pojawią się interesujące treści dodatkowe, w tym wywiady z wybranymi zawodnikami.

 

Zamierzacie oglądać vlogi kadry z mundialu? Piszcie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.