Kanał Łączy Nas Piłka powraca przed Mundialem!

Kanał Łączy Nas Piłka powraca przed Mundialem!

Za niecały miesiąc rozpocznie się futbolowe święto na całym świecie. Już dzisiaj natomiast zaczyna się vlogowe święto fanów Reprezentacji Polski. Tak - kanał Łączy Nas Piłka wystartował z kolejnymi vlogami ze zgrupowania. 


Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji rozpoczną się już 14 czerwca. Do tego czasu Łukasz Wiśniowski, znany jako Wiśnia, z kanału Łączy Nas Piłka będzie uchylał rąbka tajemnicy zza kulis przygotowania polskiej reprezentacji do tego wydarzenia. Wielu fanów na to czekało, bo vlogi sprzed ostatnich Mistrzostw Europy cieszyły się ogromną popularnością.Na pierwszym vlogu pokazane są przygotowania Orłów Nawałki do nadchodzących Mistrzostw Świata, które odbywają się w Juracie. Na zgrupowanie dopiero zaczynają wszyscy docierać, więc w kolejnych vlogach z pewnością zobaczymy większą ilość gwiazd polskiej piłki nożnej.

Ponadto na kanale wystartował nowy format Jeśli nie Ty, to kto?, w którym kadrowicze są postawieni przed wyborem, którym piłkarzem chcieliby być lub za którym bardziej sympatyzują. Poniżej odcinek ze Sławkiem Peszko:Polacy mogą być dumni nie tylko ze swoich piłkarzy, którzy ostatnimi czasy odnoszą spore sukcesy, ale i z tego kanału, który jest prowadzony w sposób profesjonalny i ciekawy. Wiele ze światowych reprezentacji z pewnością mogłoby nam pozazdrościć takiego kanału i kontaktu z kadrowiczami.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.