Lachu i Footroll na meczu Legii z Realem!

Lachu i Footroll na meczu Legii z Realem!

Polscy YouTuberzy związani z piłką nożną znów wybrali się na Półwysep Iberyjski! Lachu, Vibe i Footroll dwa tygodnie temu byli jeszcze w Portugalii na meczu Legii Warszawa ze Sportingiem Lizbona, a dziś - z wyjątkiem Vibe'a - są już w Madrycie. Dzisiejszy mecz będzie jednak inny od poprzednich, ponieważ nasz polski klub zmierzy się ze samym Realem Madryt! Lachu i Footroll nie mogli przegapić takiej okazji i dzięki "Fortunie" pojawią się na spotkaniu polskiej i hiszpańskiej drużyny, które odbędzie się już dziś o godzinie 20:45 na stadionie Santiago Bernabéu w Madrycie. Na socialmediach twórców cały czas wpadają nowe zdjęcia z ich wyjazdu. Sprawdźcie je sami w tym artykule!

Ostatni wyjazd okazał się dla chłopaków udany, no może gdyby nie wynik Legii Warszawa, która niestety przegrała w starciu z  portugalską drużyną. Na kanale Lacha pojawiła się relacja wideo z tej podróży. Sprawdźcie sami:
Teraz, gdy Lachu i Footroll są już w Madrycie, otrzymaliśmy za to serię fotek ze stolicy Hiszpanii! Sprawdźcie niektóre z nich:
Footroll zdecydowanie kibicuje Polakom, Lachu natomiast zachowuje neutralność, gdyż od lat jest kibicem Realu Madryt. A Wy, jaki wynik meczu obstawiacie?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!