Lachu zagrał mecz na stadionie czołowej drużyny Premier League!

Lachu zagrał mecz na stadionie czołowej drużyny Premier League!

Lachu jest jednym z najpopularniejszych polskich tzw. fifaczy, przez co bardzo często spotykają go różne nagrody i zaszczyty. Raz można go zobaczyć na gali Ekstraklasy, jako gość specjalny dający statuetkę, a kiedy indziej gra mecz na Stamford Bridge - czyli boisku Chelsea FC. 


Lachu wraz z PLKD odwiedzili stadion Chelsea - jednej z czołowych drużyn angielskiej Premier League. Takiego zaszczytu nie każdy będzie w życiu mógł dostąpić - co więcej, niewielu będzie mogło tego dokonać. Wielu się starało poprzez wtargnięcie na boisko podczas meczu, ale nie kończyło się to nigdy dobrze. A wystarczy być tylko i aż YouTuberem. Zobaczcie, jak wyglądała wizyta na Stamford Bridge i rozegrany przez YouTuberów mecz:W meczu wzięły udział dwie drużyny, z których jedna była złożona z YouTuberów z Anglii i Francji, a druga, do której należał Lachu i PLKD z Niemców, Rosjan, Hiszpan i Portugalczyka. Drużyna Lacha wygrała spotkanie, a samemu Polakowi udało się zdobyć dwie asysty, z czego jedna była niesamowicie efektowną piętką.

Oprócz rozegrania meczu na murawie Stamford Bridge Lachu miał okazję skorzystać z szatni zawodników Chelsea, a także obejrzeć muzeum, które znajduje się wewnątrz stadionu. Cieszymy się, że polskim YouTuberom udało się rozegrać mecz w tak świetnych okolicznościach i mamy nadzieję, że nie będzie to jedyny projekt tego typu na polskim YouTube.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.