Kwadratowa Masakra powróciła!

Kwadratowa Masakra powróciła!

Minęły ponad 3 lata od ostatniej edycji najpopularniejszego serwera Minecraft polskich YouTuberów - Kwadratowej Masakry. Tymczasem zainteresowanie grą znów powróciło, a twórcy zdecydowali się na rozpoczęcie nowego sezonu!


O wzroście popularności Minecrafta na polskim YouTube pisaliśmy już jakiś czas temu. Od tego czasu powstały materiały z gry u takich twórców jak: Blowek, Mandzio, reZigiusz czy BOXDEL. Kilka dni temu strona "Kwadratowa Masakra" na Facebooku poinformowała o powrocie serwera, a wczoraj został on oficjalnie otwarty!



Livestreamy z otwarcia serwera rozpoczęły się u SKKF'a oraz Boruciaka, a na Kwadratową Masakrę zostali już zaproszeni tacy twórcy jak: dealereq, Vertez, Husiek, Awięc, Dezy, Mandzio, Blowek, IROLLEK, Brzydki Burak, Husiek czy JDabrowsky. Twórców jest znacznie więcej, a SKKF zapowiedział, że jest otwarty na dodanie każdego z popularnych YouTuberów na serwer.

W sieci oprócz transmisji SKKF'a i Boruciaka pojawił się m.in. stream u Huśka, a także pierwszy odcinek u Mandzia, na którym znajdziecie najlepsze momenty z otwarcia Kwadratowej Masakry. Zobaczcie sami!



Cieszycie się z powrotu tego legendarnego serwera polskich YouTuberów? Dajcie znać w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.