Kuba Wojewódzki skomentował Lekko Nie Będzie od Gimpera!

Kuba Wojewódzki skomentował Lekko Nie Będzie od Gimpera!

Samozwańczy Król TVN-u wypowiedział się o Gimperze i jego nowym YouTube'owym talk-show. Kontrowersyjny dziennikarz nie szczędził pochwał dla YouTubera! 


Nowy projekt Gimpera - Lekko Nie Będzie świetnie radzi sobie na YouTube. Odcinki notują bardzo duże wyświetlenia, a komentarze pod nimi są w większości pozytywne. Można więc powiedzieć, że eksperymentalny format odniósł sukces w YouTube'owym świecie. A jeśli chodzi o ten drugi - telewizyjny? Na ten temat wypowiedziała się jedna z ikon telewizji i telewizyjnych talk-show - Kuba Wojewódzki:Z jednej strony Wojewódzki chwali Gimpera za temperament, z drugiej strony gani Łukasza Jakóbiaka, który rzekomo "zasypia przy zadawaniu pytań". Nie sposób rozstrzygnąć, czy Wojewódzki ma całkowitą rację, jednak faktem jest, że Gimper i Łukasz Jakóbiak to zdecydowanie dwie różne postaci, które różnią się wspomnianym temperamentem i osobowością.

Cieszy fakt, że YouTube'owe programy są także doceniane przez ikony telewizji, a ich twórcy nie mają powodów mieć kompleksów w stosunku do telewizyjnych prezenterów. Powoli sytuacja się zmienia i YouTuberzy są stawiani przez widzów na równi lub nawet wyżej, niż gwiazdy telewizji.

 

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.