Technologiczne podsumowanie 2017 roku Kuby Klawitera

Technologiczne podsumowanie 2017 roku Kuby Klawitera

Jedną z nieodzownych części kończącego się roku są wszelkie podsumowania. I dobrze, bo taki Kuba Klawiter może nagrać film z technologicznym podsumowaniem 2017 roku. 


W specjalnym wydaniu Tech Weeka,  a raczej Tech Year'a, jak sama nazwa wskazuje, Kuba podsumowuje mijający 2017 rok. Kto w dziedzinie technologii mógłby to zrobić lepiej, niż ktoś, kto mniej więcej co tydzień opowiada o nowinkach technologicznych? No nikt. Rozkoszujcie się zatem:


Kuba podsumowując 2017 rok, sięgnął pamięcią m.in. do powracającej zza światów Nokii 3310. Rozstrzygnięta również została kwestia największego technologicznego hitu 2017 roku. Według widzów Tech Weeka na pierwszym miejscu był greenbox w Tech Weeku, później zaś możliwość postowania na YouTube czy cena iPhone'a X. Wspomniany też został BitCoin i automat z kebabem.

Kuba opowiedział też o swoich planach na 2018 rok. Jego głównym celem jest pokazanie dziennikarzom i producentom, że recenzja to nie jest reklama - i na odwrót. Obiecuje też pokazać alternatywę, w jaki sposób zarabiać na YouTube w sprawiedliwy sposób. Jeśli chodzi o najbliższe plany, to Kuba wybiera się na targi CES oraz powróci klasyczny Tech Week.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.