Co dzieje się na targach CES 2018? Relacja Kuby Klawitera!

Co dzieje się na targach CES 2018? Relacja Kuby Klawitera!

Największe i najważniejsze targi technologii na świecie rozpoczęły się wczoraj 9 stycznia. Mowa oczywiście o CES, czyli trwającym tydzień święcie elektroniki, które ma miejsce w Las Vegas. W mieście wszystkim dobrze znanym przez wszystkich fanów GTA San Adreas jest właśnie Kuba Klawiter, który udostępnił pierwszą relację z targów CES. 


Kuba Klawiter już wielokrotnie wspominał o wyjeździe na CES i związanymi z tym przygotowaniami. Chodziło głównie o kwestie sponsoringu - zależało mu bowiem na tym, żeby udać się na targi CES jako niezależny dziennikarz, nieopłacony przez żadną firmę. Jego podróż wsparło jednak Ceneo, które rozumie jego potrzeby i wymagania. Ceneo nie jest wystawcą na targach CES, dlatego nie ma tutaj konfliktu interesów. Tym sposobem możemy się dzisiaj cieszyć niezależną pierwszą częścią relacji Kuby Klawitera z targów CES 2018:Podczas pierwszego dnia Kuba pokazuje nam "samochód przyszłości" Byton, modułowe obudowy czy kieszonkowy skaner. Ponadto możemy zobaczyć, jak wyglądają targi i poczuć się, jakbyśmy sami na nich byli.

Relacja Kuby i jego kanał są przykładami na to, jak bardzo trzeba się starać, żeby "nie sprzedać się". Duża odpowiedzialność, rzetelność i autentyczność to cechy, które są szczególnie ważne u YouTuberów. Dlatego też czekamy na kolejne relacje Kuby z targów CES 2018 w Las Vegas!

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.