Kto zna się na brwiach lepiej niż YouTuberki?

Kto zna się na brwiach lepiej niż YouTuberki?

Brwi to element, który często sprawia nam sporo problemów podczas wykonywania makijażu – jeden nieuważny ruch ręką lub źle dobrany kosmetyk wystarczą, aby zepsuć ich naturalny wygląd i sprawić, że cały makijaż będzie wyglądać karykaturalnie. Nie dziwi nas zatem to, że tak wiele YouTuberek zaangażowało się w promocję nowego kosmetyku do stylizacji brwi marki Maybelline – zobaczcie efekty tej współpracy!


W dzisiejszych czasach ekspertami w dziedzinie makijażu wcale nie muszą być makijażystki, które zajmują się profesjonalnym wizażem i posiadają wykształcenie w tej dziedzinie. Dzisiejsze społeczeństwo ufa osobom, które widzi w Internecie, dlatego też rolę doświadczonych makijażystek przejęły blogerki i YouTuberki publikujące treści o tematyce beauty i fashion. Kto dziś uchodzi za autorytet w tej dziedzinie? Bez wątpienia są to KatOsu, Maxineczka, Radzka, Olciiak i Nieesia25, które możemy zobaczyć w nowej reklamie znanej, światowej marki kosmetyków. Taka reklama to z pewnością ogromne wyróżnienie dla dziewczyn – gratulujemy serdecznie!

Jak prezentowały się one w filmie promującym kosmetyki? Oczywiście bardzo profesjonalnie – są one przecież specjalistkami od makijażu, a ich tutoriale i GRWM są oglądane i naśladowane przez tysiące dziewczyn. YouTuberki podeszły do tematu bardzo praktycznie – zamiast po prostu wychwalać produkt, opowiedziały one o zaletach, które zauważyły podczas jego stosowania na własnych brwiach. Co sądzicie o takim podejściu do tematu? Czy zaufacie kosmetykowi, który promuje aż tyle znanych gwiazd YouTube i szeroko rozumianego Internetu? Prawdziwe fanki Maxineczki, KatOsu czy Olciiak z pewnością sprawdzą, czy ich internetowe idolki mówiły prawdę! Mamy rację?Jak Wam się podoba reklama z udziałem YouTuberek? Czy na Was też zrobiły one tak profesjonalne wrażenie? Dajcie nam znać!