Kto jest największą inspiracją YouTuberów?

Kto jest największą inspiracją YouTuberów?

Większość z nas czerpie inspiracje od kogoś lub od czegoś. Źródeł inspiracji jest wiele. Niektórzy, są nią nawet dla innych. Nie trudno się jednak domyślić, że każdy z YouTuberów również się kimś inspiruje - zarówno przy tworzeniu filmów jak i w prywatnym życiu.


Na Orange Video Fest by LifeTube w Warszawie, ekipie TSN TV, prowadzącej kanał YouTube (ok. 7 tys. subskrypcji) od ponad dwóch lat z popularną serią "Jedno pytanie", udało się jak sami piszą "zrobić coś, czego nie zrobił jeszcze nikt w Polsce". Na wydarzeniu jakim był OVF, zebrali czołówkę Twórców polskiego YouTuba i zadali im jedno, jak się okazuje nie tak łatwe pytanie. Brzmiało ono następująco: Kto lub co jest Twoją największą inspiracją?


W filmie od TSN TV na powyższe pytanie, odpowiedzieli m.in.: Prezes CupSell,  Klamer, Sztaba, Primosz, Rock, Rojo, Wobec Obiektywu, AdBuster, Stuu i wiele więcej youtuberów. Najczęstszą odpowiedzią okazała się rodzina. Tak było w przypadku Sztaby, Klamera czy Olgi z kanału Wobec Obiektywu. Odpowiedzi były jednak różne. Dla Tivolta, inspiracją byli aktorzy natomiast dla Prezesa CupSell, był to Richard Branson - miliarder i twórca Virgin Group. Wiele osób urzekła wypowiedź ROJA, który na powyższe pytanie odpowiedział następująco:Myślę, że Remigiusz Rock Maciaszek. Dlaczego? Bo była to jedyna osoba z branży gier komputerowej, która wyciągnęła dla mnie pomocną dłoń i pomogła w realizacji moich marzeń.

Jesteście ciekawi co powiedzieli inny youtuberzy? Film, o którym mowa w artykule obejrzycie poniżej:

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!