Książka Rocka

Książka Rocka "Cały Ten Rock" od dziś w sprzedaży!

Dzisiaj coraz więcej YouTuberów wydaje swoje książki, a ci, którzy jeszcze jej nie wydali, z dużą dozą prawdopodobieństwa w końcu to zrobią. Kierują nimi różne względy - finansowe, zawodowe, osobiste. Te ostatnie spotykają się z dużą falą krytyki. Biografie nastoletnich twórców  nie mają choć w połowie tak dużego sensu, jak ich ego. Najnowsza książka Rocka może nareszcie zmienić spojrzenie na biografie YouTuberów.


Właściwie to książka Rocka pt. "Cały Ten Rock" nie jest klasyczną biografią, jednak chyba do tego gatunku jest jej najbliżej, bo opowiada o życiu Remigiusza Maciaszka, a dokładniej jego drodze na szczyt. Została ona napisana przez samego Remigiusza oraz Michała Wojtasa. Komu należy się biografia, jeśli nie Rockowi, który jest jedną z ikon polskiego YouTube'a, poznał go od podszewki i od 2010 roku regularnie prowadzi kanał na tej platformie? Znalazłoby się pewnie jeszcze kilku takich twórców, może nawet znacznie młodszych, którzy prowadzą swoje kanały równie długo, ale no właśnie - są to młodzi twórcy. Rock zdążył w swoim życiu wiele przeżyć i doświadczyć, dlaczego by tego nie opowiedzieć w książce?Jak dowiadujemy się z opisu książki, opowiada ona o drodze na szczyt Remigiusza. Od pracy na budowie, przez prowadzenie wypożyczalni filmów, do ikony polskiego YouTube’a. Jego całe życie jest bardzo mocno związane z branżą gier- od wczesnych komputerów typu Commodore czy Amiga, aż po dzisiejszą nową technologię. Dopełnieniem książki jest wątek YouTube'owy, w którym Remigiusz opowiada o tym, jak YouTube stał się perłą w koronie Google'a i  najważniejszym kanałem marketingu gier.

Kiedy Rock opowiadał o swoich zamiarach napisania książki, a raczej dzielił się obawami z tym związanymi, można było wyczuć, że jest to dla niego wielka sprawa. Chcemy wierzyć, że spod jego ręki wyszła pozycja godna przeczytania przez każdego, wszak jest on na polskim YouTubie jednym z większych autorytetów. Czy zamierzacie kupić książkę Rocka?

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.