Książka Jasia Dąbrowskiego już w sprzedaży

Książka Jasia Dąbrowskiego już w sprzedaży

Od pewnego czasu na polskiej scenie YouTube panuje moda na wydawanie książek przez popularnych twórców. Czy się to komuś podoba, czy nie - jest to bezapelacyjny fakt i należy się z nim pogodzić. Przez ostatnie kilka miesięcy w dobrych księgarniach stacjonarnych i internetowych zaobserwować możemy nowe tytuły, których autorami są właśnie YouTuberzy, którzy teoretycznie z pisaniem nie mają zbyt wiele wspólnego. Tak się składa, że wczoraj miała miejsce premiera kolejnego dzieła, tym razem autorstwa Jasia Dąbrowskiego.


Jeśli mowa już o modzie na pisanie książek, to warto przypomnieć sobie nasz poprzedni artykuł, który poruszał właśnie ten temat. Informowaliśmy Was w nim o dniu, w którym wydane zostały nie jedna, nie dwie, ale aż trzy książki spod pióra YouTuberów.

Okładka książki "Takie tam" Jana Dąbrowskiego. Okładka książki "Takie tam" Jana Dąbrowskiego.


W dniu wczorajszym swój wielki dzień miał Jaś Dąbrowski. "Takie tam" to jego pierwsza książka, której celem jest, jak pisze sam autor, wywołanie uśmiechu na twarzy odbiorcy tak, jak to ma miejsce podczas oglądania jego filmów w serwisie YouTube.
Pisząc „Takie tam”, miałem podobny cel jak przy tworzeniu filmów na YouTubie – chciałem chociaż na chwilkę wywołać bezcenny uśmiech na twojej twarzy. Mam nadzieję, że mi się to udało i czytając moją książkę, będziesz się wybornie bawił.

Książka to przede wszystkim treść i zawarta w niej wartość merytoryczna. Jeśli ktoś chciał poznać bliżej JDąbrowskiego to na pewno ta pozycja mu w tym pomoże i po jej lekturze będzie bogatszy o kilka ciekawych faktów na jego temat. Oprócz tego, książka ta to mnóstwo różnych porad dotyczących chociażby nagrywania, ubioru, czy pokonania swojej nieśmiałości. Znaleźć w niej możemy także komiks, w 100% narysowany przez Jasia. Jeżeli ktoś jest fanem interaktywności to znajdzie w niej odnośniki, które otworzy za pomocą specjalnie przygotowanej na tę okazję aplikacji i tym samym będzie miał okazję obejrzeć niepublikowane do tej pory treści.

Jan Dąbrowski wraz z siecią sklepów Empik przygotował również serię spotkań autorskich rozmieszczonych po całej Polsce. Pierwsze odbyło się wczoraj w Warszawie, natomiast ostatnie będzie miało miejsce we Wrocławiu.

Mapa spotkań autorskich z twórcą książki "Takie tam". Mapa spotkań autorskich z twórcą książki "Takie tam".


Jeżeli jesteście zaciekawieni tą pozycją to śmiało możecie nabyć ją w dobrych księgarniach internetowych oraz stacjonarnych.

ROZPOZNASZ YOUTUBERÓW PO ZDJĘCIACH Z  DZIECIŃŚTWA? SPRAWDŹ SIĘ W NASZYM QUIZIE!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.