KSI powiedział, że stracił miliony funtów na inwestycji w kryptowaluty

KSI powiedział, że stracił miliony funtów na inwestycji w kryptowaluty

YouTuber Olajide „JJ” Olatunji - znany szerzej jako KSI - podzielił się w ostatnim podcaście Private Parts informacją, że stracił 7 milionów funtów ze względu na nieudaną inwestycję w Bitcoina. 


W rzeczywistości mowa raczej o niezrealizowanym zysku, niż tak dużej stracie. YouTuber powiedział bowiem, że zainwestował 2 miliony funtów w Bitcoina w listopadzie ubiegłego roku, co pozwoliło mu osiągnąć wartość nawet 7 milionów funtów (ponad 37 mln złotych). JJ nie zamierzał go sprzedawać, a wkrótce później wartość kryptowaluty gwałtowanie spadła. Jak mówi KSI, pozwoliło mu to zrozumieć na czym polega tego typu inwestycja.

Do nieudanej decyzji KSI odniósł się po raz pierwszy publicznie na kanale Sidemanów już w ubiegłym miesiącu, jednak to dopiero teraz postanowił powiedzieć o niej więcej.YouTuber w podcaście skomentował, że inwestycja wprowadziła go w wielką frustrację, ale pomimo tego nie zamierza się poddawać i płakać nad rozlanym mlekiem. Powiedział, że i tak miał dużo szczęścia wkładając 2 miliony funtów w taką ilość Bitcoina, która chwilę później była warta kilkukrotnie więcej. Teraz KSI nadal wypowiada się bardzo optymistycznie o samym Bitcoinie i zapowiada następne inwestycje.

Źródło: NME

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.